Yalova İngilizce Bilen Ev Yardımcısı Aranıyor

Yalova
  • 10.03.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1114 Görüntüleme
enuygunbakıcı Yalova  İngilizce Bilen Ev Yardımcısı Aranıyor İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Yalova - Merkez ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Yalova' da 3 oda 1 salon evimizde 3 kişi yaşıyoruz, 4 yaşında bir kızım var, ben öğretmenim eylül ayında kızım ve ben okula başlayacağız. Evin işlerini, haftada bir detaylı temizliğini yapacak ingilizce bilen ev yardımcısı arıyoruz. Yapabilirse yemek yapacak, 25-40 yaş aralığında, evi çekip çevirebilecek biri olmalı. Haftada bir gün yada 15 günde 2 gün yada ayda bir 4 gün izin kullanabilir nasıl isterse organize edebiliriz. Maaş 12000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Yalova - Merkez
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 12000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Yalova
Son 1 Ay
Yalova
4.01.2023
Yalova
4.01.2023
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları