Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Yayın Koordinatörü

İstanbul Avrupa Yakası
  • 13.12.2019
  • 200 - 500
  • 3142 Görüntüleme

İş Tanımı

Galenos Yayınevi olarak (www.galenos.com.tr) şirketimiz bünyesinde yayınlanan süreli yayınların koordinasyon aşamasında, yayın koordinatörü olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında olup, hafta sonu mesai bulunmamaktadır.

Aranan Nitelikler

Yayınevimizde Görevlendirilmek Üzere;

İngilizce bilgisine sahip,

Türkçe dilbilgisine hakim,

İletişim ve organizasyon becerileri yüksek,

Dinamik çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,

Ögrenmeye ve gelişmeye açık,

Sorumluluk sahibi, takipçi, çalışma disiplini yüksek,

Dikkatli ve detaycı,

Yayıncılık alanında gelişmeye ve öğrenmeye istekli,

İnsan ilişkileri ve takım çalışmalarında başarılı, 

MS Office programlarını (Word, Excel)  iyi kullanabilen,

Seyahat engeli olmayan,

 

Çalışma arkadaşları aramaktayız.Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında olup, hafta sonu mesai bulunmamaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Demirören Gazetecilik A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Demirören Gazetecilik A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Galenos Yayınevi

Galenos Yayınevi tıp alanında akademik bilgi içeren süreli dergi ve kitapları yayınlamak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yayınların her aşamasında, yayın prensiplerine ve uluslararası bilimsel yayın standartlarına uyan güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Galenos Yayınevi bilimsel dergiler için profesyonel yayıncılık hizmeti sağlamanın yanında, tıp alanında çok sayıda akademik kitap yayınlar.

Araştırmacıların akademik makalelerini yayınlamanın yanında dergi yayın standartlarının gelişimini sağlar. Ulusal ve uluslararası veri tabanlarına başvuru süreçlerinde ve indekslenme süreçlerinde tüm hizmetleri kapsayan yayıncılık hizmeti sunar.

Tüm bilimsel dergiler için açık erişim politikalarını destekleyen bir web sitesi özelliği ile yayınların düzenli arşivlenmesini sağlar.

2008 yılından itibaren, DOI (Digital Object Identifier) kullanımına geçerek tüm bilimsel yayınları DOİ numaraları ile etiketlemiş, PubMed MEDLINE & PubMed Central ve diğer uluslararası veri tabanları için XML formatında data sağlamaya başlamıştır.

Ayrıca, bilgi akışını en hızlı paylaşmayı hedefleyen QR (Quick Response) sistemi ile yayınlarına hızlı erişim sağlamayı amaçlar.

Araştırmacıların ürünü olan bilgiye erişim sağlama görevini benimseyen Galenos Yayınevi, uluslararası veri tabanlarının belirlediği kriterlere uygun süreli dergileri yayınlar ve yayın kurullarına danışmanlık hizmeti sağlar.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları