Yazılım Stajyeri

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy
  • 16.04.2021
  • 200 - 500
  • 2789 Görüntüleme

İş Tanımı

Heraklet bünyesinde gerçekleştirilecek olan staj programında, adaylara gerçek zamanlı yazılım projelerinde görev üstlenme, teorik bilgilerini pratiğe dönüştürme imkanı sunulmaktadır. 9 Nisan - 9 Mayıs başvuru formu üzerinden staj başvuruları kabul edilecektir. 10 Mayıs'ta form dolduran kişiler, teorik staj sınav olacaktır. Aday öğrenciler 15 Mayıs'ta email bildirimi ve heraklet.com üzerinden ilan edilecektir.Firma bünyesinde staja kabul edildikten sonra, aday öğrencilerden bir takım çalışmaları staj öncesinde tamamlanması istenmektedir. İşletim Sistemleri, Siber Güvenlik, Web Uygulama Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme departmanlarının kendi geliştirme programlarını tamamlayan adaylar, firma bünyesinde staja davet edilir. Bilişim Yıldızları Staj Programı, rutin bir staj sürecinden ziyade gerçek proje tecrübesinin oluşturulması ile öğrenilen bilginin kullanılabilen bir bilgi ve sonrasında ürün haline dönüşmesini sağlayan bir süreç olarak görmektedir. Geçmiş dönemde staj programlarında yer alan bir çok arkadaşımız, hali hazırda mühendis ve tekniker pozisyonlarında Heraklet'te değer üretmeye devam etmektedir. Staj süresi 8 haftadır, maaş asgari ücretin %30'udur, öğle yemeği imkanı bulunmaktadır.

İşletim Sistemleri (RTOS/GPOS) - Kontenjan: 2

Savunma sanayii ürünlerinde kullanılmak üzere gerçek zamanlı işletim sistemi mimarileri, Taskscheduling algoritmaları ve unix-like kernel geliştirme işlemleri yapılmaktadır. Bu kapsamdaClockwork işletim sistemi için uygulamalar, BSD tabanlı sistemler için donanım sürücüleri vepaketler, C/C++ ile uygulama ve yerel API geliştirmeleri yapılmaktadır.

Siber Güvenlik (Penetration Test) - Kontenjan: 1

Kurumların yerel ve genel bilgisayar ağlarında donanım, yazılım ve insan kaynaklı güvenlikzafiyetlerinin CEH, OSCP, OWASP sertifikalı sızma testi uzmanları tarafından tespit edilmesi. Sızmatesti işlemlerinde; Linux, Kali, Metasploit, Wireshark, Nessus, Nmap, Burp Suite, Ncrack,Netsparker, Acunetix, SQLNinja vb. uygulamaları kullanılmaktadır.

Web Uygulama Geliştirme (Front-end) - Kontenjan: 1

Web Uygulama Geliştirme, müşterilerin ihtiyaçlarını analiz ederek yazılım tabanlı çözümleritasarlama ve geliştirmeyi hedefler. Bilişim sektöründe çok yol katetmiş bi firma olarak geliştirmişolduğumuz teknolojiler aracılığıyla digital inovasyonu mümkün kılmaktayız. Web UygulamaGeliştirme alanında; JavaScript ES6, jQuery, ReactJs, Vue.js, PHP, Bootstrap, HTML, CSS, SQLteknolojileri kullanılmaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme (Flutter) - Kontenjan: 2

Müşterilerin karmaşık süreçlerine sezgisel analiz metodlarıyla üstün UI/UX tasarımı kurgulayarak,verimlilik artırıcı mobil çözümler getiriyoruz. Mobil Uygulama geliştirme ekibimizingeliştirmelerinde; Flutter, Java-Android, Firebase, SQLite, XML, Swift, teknolojileri kullanmaktadır.Mobil projeler bağımsız veya disiplinlerarası projeler kapsamında geliştirilmektedir.

Aranan Nitelikler

Aranan Şartlar

• Üniversitelerin 4 yıllık programlarının 3. veya 4. sınıfında yer almak.

Tercihen

•Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri, Yazılım Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği
•Teknik becerilerin sınıf dışında uygulanması (örnekler: laboratuvar, araştırma, ders dışı projeekipleri, gönüllülük, kişisel projeler veya önceki staj / iş deneyimi)
• Güçlü sosyal beceriler (örnekler: bir öğrenci organizasyonuna liderlik etmek veya takımlardabaşarılı bir şekilde çalışmak)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MENTORNITY BİLİŞİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Dün
TURUNCU KELEBEK E-TİCARET AHS DAN SAN VE TIC LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Mersin(İçel) - Yenişehir
Dün
DÖRT ES ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Atak Farma Kozmetik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Erta Bağımsız Denetim ve YMM Ltd.Şti./Praxity
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MİANKA TEKSTİL MAĞAZACILIK SANAYİ DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR