Yeni Mezun Matematik Öğretmeni

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 31.12.2021
  • 0 - 50
  • 1301 Görüntüleme

İş Tanımı

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen  26 Şubesi olan Atabey Eğitim Kurumları olarak İstanbul Anadolu ile Avrupa yakasında ve Gebze lokasyonlarında faaliyet göstermekte olan  tüm kurumlarımızda değerlendirilmek üzere,  Tam Zamanlı Ya da Yarı Zamanlı Çalışabilecek Uzun Dönnem Stajyer Öğretmen arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da öğrenciliği devam eden -Haziran ayına kadar görev alabilecek -Lgs-Tyt-Ayt sınavlarının hazırlık süreçlerinden en az birine hakim-Öğretim tekniklerini en iyi derecede uygulamak üzere gelişmek isteyen-Birlikte çalışmanın ve değer üretmenin bilincinde olan -Eğitim alanındaki gelişmeleri takip eden-Cumartesi-Pazar çalışma engeli olmayanMarkamıza  güç ve dinamizm katacak olan Yeni takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ATABEY EĞİTİM KURUMLARI

Kurulduğu ilk günden beri, Kurumlarımız eğitimde bireysel başarıyı hedeflemiştir. Sunduğu imkanlarıyla ekol ve eğitimde lider bir kuruluş olmuştur.

Her yaştan ve sınıftan öğrenciye eğitim vermektedir. Bulunduğu bölgede isminden itibarla söz ettirmeyi başarmış olan kurumlarımızın sırrı her öğrenci ile tek öğrencimiz gibi ilgilenmektir. Kurumumuz birebir özel ders ve maksimum 6 kişilik gruplarda, nitelikli ve kişiye özel eğitim felsefesiyle farkını ortaya koymuş ve herkes tarafından takdir edilen bir ekolün tek temsilcisi olmayı başarmıştır.

Saygı, sevgi ve güven ortamında her bireyin geleceğini şekillendirmesi ve mükemmele ulaşmasında önemli bir rol almış, yenilikçi anlayışıyla eğitimde öncü olmuştur. Eğitim kurumumuzda başarı bir standart olarak sunulmaktadır. Ödev takip sistemi, kütüphane sistemi, yazılı çalışmaları ve yaz okullarıyla önünüzde açılmayı bekleyen tüm kapılar için bir anahtar olacaktır.

Bu doğrultuda, eğitim kurumumuz azimli, beceri ve kavrayış sahibi gençler mezun etmekle ve her öğrenciyi kendi zirvesine ulaştırmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları