Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Yetiştirilmek üzere Web ve Mobil Programlama Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 23.01.2023
  • 1000+
  • 47662 Görüntüleme

İş Tanımı

Devlet destekli %100 burslu “Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme” programı yaklaşık 6 ay (800 Saat) bilgisayarlı laboratuvarlarda eğitim verilecektir. Eğitimi başarıyla tamamlayan adaylara, bilişim alanında istihdam olmalarına yönelik kariyer danışmanlığı, işe yönlendirme  ve kariyer koçluğu hizmeti verilecektir.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, diğer mühendislik veya sayısal bölümlerinden mezun olan,
Yazılım Dili bilen,
MS Office programlarını bilen,
Teknik dokümanları takip edecek seviyede İngilizce bilen,
Bilişim alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
İletişim gücü ve insan ilişkileri gelişmiş,
Güncel teknolojiyi yakından takip eden,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MODASELVİM TEKSTİL SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün
ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Türkiye
25.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ

-İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; Plato Vakfı tarafından 24/11/2016 tarihli ve 29898 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 6761 numaralı kanun 16/11/2016 kabul tarihi ile kurulmuştur.

-21/4/2009 tarihli Bakanlar Kurulu’nca Vakıf Meslek Yüksekokulu olarak kurulan ve 4 bölümle eğitim öğretim hayatına başlayan Plato Meslek Yüksekokulu, bugün geldiği noktada 34’e yakın programı ile İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’ne bağlanmıştır.

-İstanbul Ayvansaray Üniversitesi bünyesinde; Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi, idari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Plato Meslek Yüksekokulu’nu bulundurmaktadır. Şu an aktif olarak 16 lisans üstü program, 21 lisans bölümü, 60 ön lisans programıyla girişimcilik kültürünü benimsemiş, özgüveni yüksek mezunlar yetiştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz;
  • “Hayatın içinde, Geleceğin peşinde”
  • Bilim, Sanat ve Tasarımın birlikte yorumlandığı kendi ekolüne ve özgün modeline sahip bir öğretim sistemiyle, hayatın içinde ancak geleceğin peşinden koşan, girişimcilik kültürünü benimsemiş, özgüveni yüksek mezunlar yetiştirmek.
  • Sanat ve Tasarım alanında Mükemmeliyet Merkezi olmak ve tarihi lokasyon ve kültürel mirası birleştirerek üniversite kavramını bilimsel ve toplumsal değerler üzerine oturtmak.
Vizyonumuz;
  • İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; evrensel ve çağdaş değerleri benimsemiş, bunları yerel değerlerle bütünleştirerek kendi ekolünü yaratacak tarzda ve sürekli gelişimi esas alan bir kalite anlayışıyla çalışmalarını sürdürür. Bilim, sanat ve tasarım arasındaki ilişkiyi yeniden yorumlayarak, üçünün uyum içerisinde birlikte var olduğu bir eğitim ve öğretim sistemini benimser.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları