YBWEB01

Part time, Piyano, Şan, Elektro Gitar, Flüt Öğretmenleri

İstanbul Anadolu Yakası
  • 12.07.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 302 Görüntüleme

İş Tanımı

Adıgüzel Okullarına bağlı olan Adıgüzel Akademi'de yapılacak müzik kuslarımızda görevlendirilmek üzere, hafta içi 16:00 sonrası hafta sonu Cumartesi yada Pazar günleri görevlendirilmek üzere Piyano, Şan, Elektro Gitar, Flüt  öğretmenleri arıyışımız vardır. İlgilenen öğretmenlerin, sadece Yenibiriş vasıtası ile yaptıkları başvurular kabul edilecektir.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, çalışma saatlerine bağlı, her yaşa hitap edebilecek, mesleğinde uzman öğretmen.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI

VİZYON

Akademik başarısını okulda; iş başarısını hayatta yaşam standardına dönüştürmüş bireyler yetiştirmek ayrıca gerçekleştirdiği sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle ilgi odağı haline gelmiş, akademik başarı ve yabancı dil odaklı çağdaş bir eğitim ve kültür merkezi olmak.

MİSYON

Gelişime açık, yenilikleri takip eden, sorumluluk bilinci gelişmiş, bireysel farklılıklara saygılı, yaratıcı ve eleştirel düşünen, sorgulayan-araştıran, Atatürk ilkelerine ve inkılaplarına bağlı, ulusal kültürünü benimsemiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip, mutlu, özgüveni yüksek ve üretken bireyler yetiştirmek.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları