YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Depo Sevkiyat Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 22.06.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 2008 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizde; gün içinde depoda mal kabulu, paketleme ve günlük operasyonlarda çalışacak. Firma araçları ile istanbul içerisinde araç ile mal sevkiyatı yapacaktır.

Sevkiyat görevi verilene kadar depoda aktif olarak çalışacaktır.

Aranan Nitelikler

- En az 2 yıl şöförlük deneyimi olan,

- SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olan(tercih sebebidir) veya bu belgeleri alabilecek,
- İletişimi iyi ve takım çalışmasına uygun,
- Tercihen Depo'da tecrübeli
- disiplinli ve verimli çalışabilen,
- Öğrenmeyi seven ve özenli çalışabilen,
- Tercihen sigara içmeyen,
- 22/40 yaş arası,
- Askerliğini yapmış,
- Maslak civarında ikamet eden ve ulaşımda sıkıntı çekmeyecek,
çalışma arkadaşları aranmaktadir.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

VEGAN İŞLER GIDA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
13.09.2018
BENZER TÜM İLANLAR

KAPLAN MOTORLU ARAÇLAR TİC ve SAN A.Ş.

1965 yılında “ Oto Artvin“ adıyla Erzurum’ da kurulan firmamız, 1969 yılında İstanbul 4.Levent Oto Sanayii Sitesi’ne taşınarak faaliyetine “ Kaplan Kardeş Ticaret “ adıyla devam etmiştir.

Kendi markasıyla ürettiği oto far camları ve Mercedes Benz binek araç grubu yedek parça yan sanayii ürünleriyle kısa sürede sektörün lider firmaları arasına girmiştir.

1984 yılında “Kaplan Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.“ nin kurulmasıyla üretim ve toptan satış hizmetlerinin yanısıra ithalat ve ihracat çalışmaları önem kazanmıştır.

1985 yılında da “ Kaplan Yedek Parça Tic. ve San. A.Ş.“ nin kurulmasıyla üretim programını genişleten, gün geçtikçe gelişen ve büyüyen firmamız, iç ve dış pazarda tanınan ve aranan bir firma haline gelmiştir.

Halen, 1987 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Sayın Yüksel KAPLAN’ ın idaresinde olan firmamız, faaliyetini 2004 yılından beri Atatürk Oto Sanayii Sitesi, 2. Kısım’ da bulunan 5000m2’lik kapalı alana sahip binasında sürdürmektedir.

Konusunda uzman ve deneyimli üretim, pazarlama, teknik destek kadrosuyla sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek yurtiçinde 700’ den fazla firmaya, yurtdışında 40’ın üzerinde ülkeye hizmet vermekte, Türk yan sanayii ürünlerinin dünya çapında tanınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

 

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları