Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

SATINALMA YÖNETMENLERİ
LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI
Ankara
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Ankara
  • 30.10.2019
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 8531 Görüntüleme

İş Tanımı

İş Tanımı:

Kurumun İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü bünyesinde insan kaynakları süreçlerinin işletilmesinde hedefler doğrultusunda görev almak, İK politika ve stratejileri doğrultusunda, işe alım, yetenek yönetimi, kariyer ve gelişim planlama, iç iletişim sistemlerini hayata geçirmek, Kurum değerleri doğrultusunda; politika, prosedür, metot ve iletişim yöntemleri konusunda çalışmalar yürütmek, Kariyer yönetimi, yeteneklerin kuruma kazandırılması ve kurumda tutulması, yönetici yetiştirme süreçlerinde Koordinatörlük bünyesinde çalışmalar yapmak, Çalışan memnuniyetini artırmaya yönelik proje ve uygulamalar geliştirmek.

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler:

Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerinde lisans ve/veya master yapmış, İnsan Kaynaklarının işe alım, yetenek yönetimi, kariyer ve gelişim planlama, iç iletişim vb. süreçlerinde yer almış, Kurumsal yapılarda min. 4 yıl İnsan Kaynakları pozisyonlarında çalışmış, İnsan Kaynakları ERP sistemlerini kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, STK Bilincine, etik değerlere ve objektif bakış açısına sahip,

İnsan Kaynakları Sorumlusu ekip arkadaşları aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Hafta
NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
Ankara
Bugün
Ortadoğu Sondaj San ve Tic Ltd Şti
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak 1998 yılından bugüne Türkiye genelinde maddi güçlükler içindeki binlerce lösemili çocuğumuza tamamen ücretsiz tedavi ve eğitim hizmeti sunmak; ailelerine giysi, gıda, giysi, temizlik malzemesi, eşya vb. yardımlarımızı aralıksız ulaştırmak amacıyla tüm gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.

Çocuklarımızı hayata bağlamak için verdiğimiz bu mücadeleye ortak olmak için, sizi de aramızda görmek istiyoruz.

http://www.losev.org.tr

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları