Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış Pazarlama Elemanı
MarBeyaz Makina Sanayi A.Ş.
Kocaeli - Derince
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Formen

Kocaeli Derince, Kütahya
  • 05.12.2019
  • 50 - 100
  • 3396 Görüntüleme

İş Tanımı

Maden makinarı bakım ve onarımını yaptığımız fabrikamızda;
-Montaj-demontaj işlerinin yapılmasını sağlayacak formen aramaktayız.

Aranan Nitelikler

-En az lise mezunu
-Montaj-demontaj işlerinden anlayan
-Kaynak işlerini bilen

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Solmaz Taahhüt İnşaat A.Ş.
Kocaeli - Gebze, Kocaeli
04.03.2020
BENZER TÜM İLANLAR

MarBeyaz Makina Sanayi A.Ş.

Marbeyaz Makine Sanayi A.Ş 1980 yılında, hidro mekanik ve hidro elektromekanik ekipmanların üretimi amacıyla, Kocaeli / Derince’de kurulmuştur. İşletmemiz, kuruluşundan bu yana yapmış olduğumuz yatırımlarla makine parkının iyileştirilmesi, teknolojik altyapının güçlendirilmesi çalışmalarını aralıksız sürdürmüştür.

Geçmişte batılı firmaların gelişimini tamamlamış ucuz teknolojilerinin pazarı konumundaki ülkemizin son dönemde de ucuz teknoloji satan Uzakdoğu ülkelerinin pazarı haline gelmektedir. Bu nedenle Marbeyaz’ın kuruluş amacı hidro mekanik ve hidro elektromekanik ekipmanlarının yurt içinde üretiminin sağlanmasıdır.

Marbeyaz, 1959 yılından itibaren hidroelektrik santral inşası, işletmesi ve mekanik aksam imalatını günümüze kadar sürdürmüştür. Söz konusu dönemde makine-teçhizat parkının iyileştirilmesi teknolojik altyapının güçlendirilmesi hususlarına ağırlık verilmiş, yabancı firmalarla işbirlikleri gerçekleştirilmiştir.

MARBEYAZ olarak asıl hedefimiz; halen Türkiye’de üretimi yapılamayan hidrolik türbinlerin ulusal imkanlarla yurt içinde üretimini gerçekleştirmektir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları