Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Havuz Görevlisi ( Servis Elemanı ve Cankurtaran)

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
 • 03.05.2019
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 11025 Görüntüleme
Maya Residences Etiler Havuz Görevlisi ( Servis Elemanı ve Cankurtaran) İş İlanı

İş Tanımı

Bina ve Tesis Yönetimi Alanında Hizmet Veren Organizasyonumuza Havuz Görevlileri  ( Cankurtaran Belgeli Servis İşi Yapabilecek) 
(Bayan / Bay)  (Ref:Hvz) 

 Sezonluk olarak Açık Havuza Bay / Bayan Havuz Görevlileri ( Cankurtaran Belgeli Servis İşi Yapabilecek) Aranmaktadır.

 • Havuz ve Sosyal Tesisin Düzeni ve Temizliğinden Sorumlu Havuz Görevlileri
 • Yiyecek, İçecek Servisi Yapacak ve Görevli Olduğu Saatlerde Havuz Alanının Tertip, Düzeninden ve Temizliğinden, Genel Güvenliğinden ve Yüzenlerin Emniyetinden Sorumlu Olacak
 • Öğrenci olanlar tercih edilecektir.
 • Maaş + SGK + Yemek + Yol Ücreti verilecektir.
 • Net Maaş : 2175 TL + Yol Ücreti : 246 TL Olmak Üzere Net Toplam : 2421 TL + Yemek ( Tesiste kendi mutfağında aşçılar tarafından hazırlanmaktadır)  
 • Vardiyalı olarak 1. vardiya : 08:00 -16:00 , 2. vardiya : 13:00 - 21:00 saatlerinde haftada 6 gün çalışacak,
 • Yüzme biliyor olmak ve Yabancı Dil Bilgisi Tercih Sebebidir. 
 • Tercihen İlkyardım Belgesi ve Gümüş / Bronz Cankurtaran Sertifikası Sahibi Olmak 
 • HAZİRAN- TEMMUZ - AĞUSTOS - EYLÜL AYLARINDA KISMİ SÜRELİ YAZ SEZONU ÇALIŞMADIR.

 - Çalışma Bölgesi Etiler dir.- 


Görev Tanımı ve Sorumlulukları:

Havuz Görevlisi ( Cankurtaran Belgeli  Servis İşi Yapabilecek) 

Bina ve Tesis Yönetimi Alanında Hizmet Veren Organizasyonumuz için iş arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. ..

Havuz Görevlisi olarak görevlendirilecek arkadaşlarımız açık hava sosyal tesisimizde görev alacaklardır. 

Sosyal tesis, bir açık havuz ile terası ve bar-büfeden oluşmakta olup, rezidans sakinleri tarafından kartlı açılan kapılar vasıtası ile kullanılmaktadır. Bu kapıların açılması ile ilgili kuralların uygulanması havuz sorumlusuna aittir.

Havuz alanı 100 metrekare olup, etrafında bulunan şezlong alanları 300 metrekaredir. Maksimum 30 şezlong ile hizmet verilmektedir. 

Açık havuzdaki büfede alakart ve içeçek bulunmaktadır. Diğer ekstra menüler tesisteki mutfakta aşçı tarafından hazırlanmaktadır. 

Sosyal tesiste görev alacak arkadaşlarımız; tost, hamburger, frappe, sıcak soğuk içeçekler hazırlayıp servis yapacaklar, tesis genelinin temizliğinden sorumlu olacaklardır. Zaman zaman dairelere servis de gerekebilir.
Havuzun suyunun kalite kontrolü Havuz sorumlumuz tarafından sürekli kontrol edilir ve teknik ekibe haber verilir, teknik servis işletmemiz tarafından gerekli işlemler yapılır. 
Havuz etrafı teras alanının temizlik kontrolü Havuz sorumlumuz tarafından sürekli kontrol edilir ve mop ile rutin temizliği yapılır. Teras alanındaki şezlong, sehpa ve gıda düzenleri ile temizliği Havuz sorumlumuz tarafından yapılır.
Havuz soyunma odaları ve tuvaletlerin kontrolü Havuz sorumlumuz tarafından sürekli kontrol edilir ve temizliği yapılır. 
Havuzda yüzen bireylerin kurallara uymasının sağlanması , havuzda meydana gelebilecek olumsuzluklara ilk müdahale ile acil telefonuna haber verme Havuz Sorumlusu tarafından yapılacaktır.
.
Havuz etrafı teras alanının, soyunma odaları ve tuvaletlerin , havuz suyunun gün sonu detay temizlikleri ekibimizin temizlik ekibi tarafından yapılır. Havuz suyunun kalitesi için günlük bakımlar yine gün sonu teknik ekip tarafından yapılır.

Aranan Nitelikler

Direkt işverene bağlı çalışacak (taşeron bünyesinde değil) 

Dönemsel ve Yaz Sezonu İşidir.
İstanbul'da veya Diğer İllerde Öğrenci Olan Yaz Sezonu Değerlendirmek İsteyen, Servis ve Hizmet İşine Aşina Olan, Ekonomik Anlamda İşe İhtiyacı Olan Turizm Otelcilik Öğrencileri ile Üniversitelerin Önlisans, Meslek Yüksek Okulu , Lisans ve Yükseklisans öğrencileri tercih edilecektir.
Tesiste Yabancılar da İkamet Ettiğinden tercihen Yabancı Dili Olan Başvurular tercih edilecektir.
Bar ve Cafe Malzemelerini Kullanabilen, Tesisteki Bilgisayar, Sunum, Müzik , Ses ve Görüntü Sistemlerini Kullanabilecek - eğitim verilecektir- Yeterlilikte Olunmalıdır.
Yüzme biliyor olmak ve Yabancı Dil Bilgisi Tercih Sebebidir.
Tercihen İlkyardım Belgesi ve Gümüş / Bronz Cankurtaran Sertifikası Sahibi Olmak 


Düzgün Şiveli , Prezentabl, Erkek Adaylarda Askerliğini Yapmış Olmak veya 1 Yıl Tecilli Olmak
35 Yaşın Altında, Güvenilir  Referansı Olan
Hizmetlerin ve Talep Edilen Bilgilerin Hızlı Şekilde Yerine Getirilmesini Sağlayacak Dinamik Çalışma ve Yönlendirme Yeteneği , 
MS Office Uygulamalarına Hakim,
Vardiya usulu çalışma prensibini benimsemiş,

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

Tekin Ozalit Baskı ve Reklam San. Dış Tic.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SAYKON HAZIR GİYİM İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar
Dün
İzmir
Dün
Laseral Endüstriyel Lazer Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Sti.
İzmir
Dün
Kütahya Merkez
Son 1 Hafta
ŞENOVA TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Dün
Ebabazon Dış Ticaret A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İzmir
Bugün
Si Destek Yazılım Hizmetleri ltd. şti.
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Maya Residences Etiler


Residence Bloklarından Oluşan Maya Residences Etiler.…

İstanbul ili, Beşiktaş İlçesi’nde bulunan  Maya Residences Etiler Sitesi Kompleksi 280 bağımsız bölümden teşkil 14 blok konut Residence’(ı) , 4 adet villa Residence’(ı),  3 adet bağımsız bölümden teşkil Spor Merkezi ve Sağlık Kulübü (D-Gym) ile Güzellik Merkezi (M-Onep Health & Beauty Center) , 1 adet bloktan teşkil Ticaret (T) (TBWA İstanbul Reklam Ajansı www.tbwa-istanbul.com ),  Ticaret Bloğu ( Doğuş Center Etiler ) olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bloktan oluşan bir Residence(s) Kompleksidir.


Komplekste bir adet açık yüzme havuzu, playground ve  Private Lounge ile kahvaltı ve akşam yemeği ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Residences sakinlerine kablosuz internet bağlantısı ile hizmeti verilmektedir. Yine Tüm Sakinlerin faydalanabileceği Sunum ve Home Theatre Donanımlı Toplantı Odaları bulunmaktadır. Ev sahibi ve kiracılar için  kolay giriş bulunan D-Gym Spor Merkezi  (Buhar banyosu,Sauna,Türk Hamamı, Jakuzi, Kapalı Havuz, Aerobic,Yoga , Masaj ve Kids Club gibi imkanların bulunduğu bir Fitness Center ve Personal Training Merkezi (Diğer aktiviteler için bkz. www.dgym.com.tr ) bulunmaktadır. Ve tüm bu hizmetlerden yararlanmak isteyen misafirlerimize 2 katlı bir kapalı otoparkı mevcuttur.


Residences konutlarına ait ve daireye asansörlü kapalı özel otopark alanları, ortak kullanıma haiz misafir otopark alanı,eşya depoları,yürüyüş ve bisiklet alanları , kapalı fitness odası bulunmaktadır. Apart Residence bloklarında ortak kullanıma haiz 24 saat güvenlik ve konsiyerj personeli bulunmakla beraber Residences ortak alanlarında 24 saat danışma, konsiyerj,güvenlik,temizlik,servis ve teknik kadroları mevcuttur. 24 saat Residence ev ve oda servis hizmetleri (housekeeping, teknik servis, ev-posta-gazete servisi, alışveriş yardımcısı servisi, bulaşık servisi, çamaşır, kuru temizleme ve ütü servisi ile sekreterya, resepsiyon ve araç yıkama hizmeti ) verilmektedir.


Uydu anten sistemi ile beraber yakında hizmete alınacak MRESmartTV sistemi ile Residences sakinleri binlerce TV kanalı ile beraber hızlı-sınırsız internet bağlantısı ve akıllı sipariş sistemlerine de sahip olacaklar.


Siteye yaya giriş çıkışlar kartlı giriş sistemi , bloklara giriş ve çıkışlar kartlı ve/veya parmak izli giriş çıkış sistemi,  daire sakinlerinin otoparkına giriş çıkışlar Ogs giriş sistemi ile sağlanmaktadır . Kendi bordrolu özel güvenlik personeli ile çalışan Maya Residence Etiler kompleksinde tüm ortak alan ve giriş çıkışlar dome ve doğrusal 230 adet  kamera ile Uzaktan İzlemeli Kullanıcı Kolaylığı Olan Özel Tasarın Alarm Sistemleri ile 24 saat izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bununla beraber kompleks çevresinde 1 km uzunluğundaki hatta çevre güvenlik alarm sistemi bulunmakta ve misafirler görüntülü ve sesli olarak sakinlerin onayını aldıktan sonra konutlar bölgesine eskort (müracaat elemanları) personeller refakatinde alınmaktadır.


90- 560 metrekare (brüt) büyüklüğü arasında değişen bağımsız bölüm dairelerin tamamı satılmış olup; aylık kiraları 2000 – 11000 USD, aylık ortak alan gider ve avans payları (aidat)  ise ortalama metrekare başına aylık 1,99 USD (2019 kur = 5,56 TL  metrekare başına 11.07 TL) ’dir. (2012 Yılında ise ortalama metrekare başına aylık 2,75 USD idi) 

Kompleksteki ticari alanlara uygulanan ve sadece site ortak alanlarından pay alan aylık ortak alan gider ve avans payları ise ortalama metrekare başına aylık 0,91 USD (2019 kur = 5,56 TL  metrekare başına 5,06 TL) ’dir. (2012 Yılında ise ortalama metrekare başına aylık 1,29 USD idi) Ticari bloğun kendi giderleri ise ayrıca ortak gider ve avans paylarına ilave olmaktadır. 


Ortalama büyüklükte olan 280 brüt metrekare civarında 4 oda bir salon dairenin ortalama kirası 5000- 7000 USD, ortalama aidatı 560 USD (3.100,00 TL) civarındadır.  Daha ufak 2+1 Açık mutfak dairelerin ortalama kirası 2750- 3500 USD, ortalama aidatı  336 USD (1900,00 TL) civarındadır.


Residences Bağımsız bölüm aidatları tüm ortak alanlara ait giderler ile daire içinde mevcut olan soğutma- ısıtma giderleri ile daire içinde sakin tarafından kullanılan bireysel sıcak ve soğuk su faturasını da içermektedir. Konutlarda ayrıca faydalanılan servis hizmetleri ise aidatlara dahil değildir.


Maya Residences Etiler Yönetimi Kat Maliklerinin Yönetim ve Yürütme Kurullarına katılımları vasıtası ve  profesyonel çalışanlar ile beraber hukuk, mali ve iş güvenliği danışmanları desteği ile birlikte yapılmaktadır. Maya Residences Etiler kompleksi kendi bordrolu çalışanları ile hizmet vermekte olup, dışarıdan personel kaynak kullanımı (outsourcing)  yapılmamaktadır.


Kompleksimiz ile ilgili diğer güncel tüm bilgilere www.mayaresidences.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

Maya Residences Etiler

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları