İnsan Kaynakları Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 18.11.2019
  • 1000+
  • 17478 Görüntüleme

İş Tanımı

Merhaba, Mayadroom Ajans 2000 yılında Mevlüt Dede tarafından kurulmuş ve hakkaniyeti ön planda tutarak kayıt olmak isteyen oyuncu adaylarından kayıt ücreti almayan tek kurumdur. Mayadroom Ajans 16 yıldır tv sektörüne yardımcı oyuncu, konuk oyuncu, ana cast, reklam yüzü cast hizmetini sağlayan kuruluştur. Mayadroom Ajans Türkiye'de her sene çekilen 35 tv dizisinin 30' una, en kalibreli sinema ve reklam filmlerine tek kurum olarak hizmet sağlayan kendi alanın en büyük kurumudur. Mayadroom Ajans Mecidiyeköy genel merkezli olup, Ortaklar Caddesi'nde 7 katlı bir cast ofisine sahip olan kurum genelinde 200 personeline istihdam alanı sağlamaktadır. Şimdi de size kurumumuzun en önemli departmanlarından olan İK Departmanını tanıtacağız.  

Aranan Nitelikler

İK; Reklam, sinema ve dizi filmlerinde yer almak isteyen oyuncu ve yardımcı oyuncu adaylarına  tv sektörünü tanıtan, adayların kaydını oluşturan onları doğru bilinçlendiren, kayıttan sonraki SGK prosedürlerini uygulayan oyuncu departmanlarımıza doğru yönlendirmelerle kaynak sağlayan ajansın vitrinini oluşturan departmandır.TV sektörü toplumun her türlü alanında rağbet görmektedir. Dolayısıyla da İK departmanı ajansın kaynak departmanıdır. İK Departmanı Personeli her türlü sosyal statüde bulunan insanlarla anlaşabilmeli ve insanlarla olan ilişkileri sağlıklı olmalıdır. Kişiyi iyi analiz edebilen ve kişinin hangi bölümlerde bize daha yararlı olabileceğini zamanla kazanacağı deneyimlerle ilişkilendirebilmelidir. İK Personeli  yardımcı oyuncu adaylarına vereceği bilgiler aday kisinin sektöre bakış açısını olusturur. Şirket politikamizin en önemli unsuru İK Personelimizin oyuncu adaylarıyla mesafesini koruyabilen, samimiyet ve ciddiyet arasındaki çizgiyi bilen yani çalıştığı firmayı nasıl temsil etmesi gerektiğini unutmayan organizasyon yeteneğine sahip, çalışkan, sabırlı, hoşgörülü erdemliğe sahip olmaktır.  

Asgari Ücret+Yol+Yemek+Sigorta

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAHADIRLAR TEKSTİL LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Hertz Rent a Car
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ARPACIOĞLU GIDA ITRİYAT SANAYİ ve ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

MAYADROOM AJANS

Mayadroom Ajans: Tv sektöründe 18 yıldır faaliyet gösteren tüm ulusal kanallarda yayınlanan dizi , program , sinema ve reklam filmlerinde oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti veren sezonda tv ve sinema sektöründe işleyen en az 25 projeye tekelden hizmet veren istikrarlı bir firmadır ; OHSAS 18001 ve ISO 9001
Kalite Yönetim Belgelerine Sahip İlk Oyuncu,
Model ve Hostes Ajansıdır

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları