Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanı

  • 29.01.2020
  • 100 - 200
  • 2472 Görüntüleme
MEC GORDION  Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Yurt Dışı Eğitim Danışmanı İş İlanı

İş Tanımı

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe 27 yıldan beri Ankara merkezli hizmet vermekte olan, titizlikle yürüttüğü çalışmaları ile sektördeki saygınlığını ispatlamış firmamız MEC GORDION Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın Ankara, Ümitköy ofisinde görevlendirmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. 

Özellikle sektörümüzü tanıyan ve bu sektörde kariyer edinmek isteyen, uzun soluklu çalışabilecek, profesyonel/akademik düzeyde özellikle İNGİLİZCE veya İNGİLİZCE ve ALMANCA veya İNGİLİZCE ve FRANSIZCA dillerinin kullanımına hakim olan nitelikli aday başvurularını bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

o   En az Ön Lisans veya Lisans mezunu 

o   Çok iyi derecede İngilizce seviyesi

o   Tercihen ikinci Yabancı Dil Bilgisi (öncelikle Almanca veya Fransızca)

o   Yüksek iletişim becerisi 

o   Takım çalışmasına yatkın

o   Dürüst ve yüksek iş ahlakı değerlerine sahip 

o   Sorumluluk alabilen

o   Yurtdışı okul ve üniversitelerle iletişim kurma becerisinde olan

o   Profesyonel iş dünyasına kendisini hazır hisseden veya alışkın 

o   İşini sabırla ve titizlikle yapabilen

o   İyi derecede MICROSOFT Office Programları Kullanabilen

o   Sektörümüzde kariyer edinmeyi tercih eden
o   Doğru satış ve pazarlama becerilerine sahip olan
o   Sosyal medya aracılığı ile ürün/marka tanıtımı yapabilecek olan

o   Nadiren de olsa, gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

STEB Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Ankara
11.02.2020
PURSAKLAR SINAV LİSESİ
Ankara, Ankara - Pursaklar
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Sınav Koleji
Ankara
Bugün
KAVRAM OKULLARI
Ankara
Bugün
Sınav Koleji
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Özel Kavaklıdere Koleji
Ankara - Pursaklar
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

MEC GORDION Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

M.E.C. Gordion Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 1993 yılında eğitim amaçlı yurtdışına gitmek isteyen her yaştan öğrenciye en güncel, doğru ve güvenilir danışmanlık hizmetini vermek amacı ile Ankara merkezli olarak kurulmuş bir eğitim danışmanlığı firmasıdır. 

M.E.C. Gordion sektördeki ilk yıllarında ağırlıklı olarak İngiltere, Amerika, Kanada' ya öğrenci yerleştiriyor iken yıllar içerisinde kazandığı deneyimler ile tüm Avrupa ülkeleri, Avustralya,Yeni Zelanda, Uzak Doğu ve Asya ülkelerine öğrencilerini yerleştirebilmektedir. M.E.C. Gordion'un hizmet verdiği alanlar; 17 farklı ülkede Dil, Dil artı Mesleki Staj, İş İngilizcesi, Sertifika, Diploma ve Post-Diploma programları, 25 farklı ülkede Lisans, Lisansüstü ve Doktora programları ile 08-12/13-16/17-24 yaşlarına yönelik bireysel veya grup Yaz Okulu programlarıdır. 

Son yıllarda globalleşen dünyada, her ülkede olduğu gibi ülkemizde de dışa açılma olgusuyla birlikte, yurt dışında eğitime büyük önem verilmeye başlanmıştır. Bununla beraber eğitimde çağdaşlık ve evrensellik kavramlarının önemi de artmıştır. Bu bağlamda gerek Türkiye'deki eğitimlerini pekiştirmek, gerekse devam ettirmek amacıyla yurt dışına gitmek isteyen öğrencilere, hangi yaşta olursa olsun en kısa zamanda beklentileri ve istekleri doğrultusunda gerekli çalışmalar yapılarak, bütçelerine ve beklentilerine en uygun program alternatifleri M.E.C. Gordion tarafından belirlenir ve önerilir. Öğrencilerimize uygun programın belirlenmesinden, tercih edilen programa yerleşmesine kadarki süreçteki tüm adımlarda gerekli hizmetler verilir.

2019 dan bu yana ise öğrencilerimizin yurtdışındaki akademik programları başlamadan önce gerekli dil seviyesine gelebilmeleri veya da mevcut dil seviyelerinde akıcılık kazanmaları, dil bilgilerini  pekiştirmeleri için Hacettepe Universitesi Yabancı Diller Bölümünün koordinatörlüğünde bünyemizde özel İngilizce, Almanca, Fransızca dil destek dersleri verilmektedir. Flamanca ve Norveçce dersleri de yakında başlayacaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları