YBWEB01

Mekanik Taahhüt Grubu İnşaat, Sanayi ve Turizm Anonim Şirketi

 

Mekanik Taahhüt Grubu İnşaat, Sanayi ve Turizm Anonim Şirketi, günümüze kadar başarıyla tamamlayıp teslim ettiği projelerin gururunu da taşıyarak, vermiş olduğu mühendislik, uygulama, lojistik ve devreye alma hizmetlerini, iş güvenliği ve kalite anlayışından ödün vermeden, büyüyen bir hacimle yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Mekanik Taahhüt Grubu, en değerli şirket kazanımının, çalışanlarının bilgi, kapasite, beceri, yaratıcılık ve sadakatlerinin olduğu bilincindedir.

Firmamızın başarılı sonuçlar elde etmesi, markalaşması, sektöre katkı sağlayan bir pozisyona gelmesi, üretilen işlerden şirket ve çalışanlar olarak tatmin olunabilmesi ve hedeflere ulaşılabilmesinin temel koşulunun; tüm çalışanların ortak anlayış ve işbirliğini geliştirilerek uygulanması gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu amaçla; çalışanlarımızın seçimi, yeteneklerinin geliştirilmesi, sorumluluk alma kapasitelerinin arttırılması ve liderlik vasıflarını kazanmaları için, sürekli stratejiler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

“Mekanik Taahhüt Grubu “, Mühendislik, Uygulama ve Lojistik (EPC) anahtar teslimi olarak Türkiye, Rusya, Türki Cumhuriyetler,  Doğu Avrupa, Balkan, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde çalışma kapasitesine sahiptir.

İŞ ANLAYIŞIMIZ: Taahhüdümüz altındaki işleri; iş güvenliğini ön planda tutarak en üst kalitede ve gelişen uluslararası standartlara uygun olarak, müşteri beklentilerinin de ötesinde, eksiksiz ve zamanında teslim etmektir.

HEDEFİMİZ: İçinde bulunduğumuz sektörlerde kontrollü büyüyerek, uluslararası tecrübe ve birikimimizi artırmak, sektördeki rekabetçi ve nitelikli pozisyonumuzu muhafaza etmektir. Ayrıca, insan kaynağına, teknolojiye, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa gereken önemi vererek, iş güvenliği ve çevre koruma bilincini yaygınlaştırmaktır.