Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Proje Sorumlusu

  • 26.04.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3182 Görüntüleme

İş Tanımı

MNG Turizm M.I.C.E departmanı; kurumsal toplantılar, seminerler (Meetings), motivasyon - teşvik organizasyonları (Incentive), ulusal - uluslararası kongreler (Congress) ve özel etkinlikleri (Events) müşteri beklentilerine ve bütçesine en uygun şekilde gerçekleştirmeyi hedefler.

Etkinlik proje akışının tüm aşamalarına hakim olarak (brief alma, fikir üretimi, bütçelendirme, uygulama, mekan seçimi, catering, dekor vb. ve faturalandırma) tüm hazırlık süreçlerini yönetebilecek,

Projenin başından sonuna kadarki tüm süreçte hizmet alanlar ile proje ekibi ve işbirliği yapılan tedarikçiler arasında gerekli şekilde iletişimi sağlayabilecek,

Birden fazla proje yöneterek, yurt içi ve yurt dışında yeni pazarlar oluşturabilecek, M.I.C.E departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Sorumlusu ve İş Geliştirme adayları ile tanışmak isteriz.

Aranan Nitelikler

Etkinlik yönetimi sektöründe minimum 2-3 yıl tecrübeli
Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli
Organizasyon yeteneğine sahip, iş süreçlerinin her aşamasına hakim
Müşteri yönetimi ve memnuniyeti konusunda tecrübe sahibi
İngilizce bilen(tercihen)
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Araç kullanabilen
Esnek çalışma saatleri, yoğun ve dinamik çalışma temposuna yatkın
İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli, disiplinli, ekip çalışmasına uyumlu bay ve bayan personel

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul
Son 1 Hafta
SHERATON ISTANBUL CITY CENTER / JW MARRİOTT ISTANBUL BOSPHORUS
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MARMARA TANITIM FUARCILIK ORG. REKL. TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MNG TURİZM

MNG HOLDİNG bünyesinde 1999 yılında kurulmuş olan MNG Turizm, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesidir. Ayrıca IATA (Uluslararası Havayolları Taşıyıcılar Birliği) üyesidir. 444 2000 no'lu rezervasyon merkezi ve tümü en ileri teknolojiyle donatılmış İstanbul Maslak ve Şaşkınbakkal-Bağdat Caddesi satış ofislerimiz, yetkili satış acentelerimiz ve alt yapı olarak çok esnek bir tasarımın kullanıldığı MNG Turizm web sitesi ile kullanıcılarına online rezervasyon olanağı sunarak, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşmaktadır.

MNG Turizm, yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turlar, Kıbrıs gezileri, kültür turları, cruise (gemi) turları , yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, şehir otelleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive toplantı grupları, bayi teşvik gezileri ile hizmet vermektedir.

Müşteri profilini yakından tanıyan satış kadromuz; tercihleriniz, tatil alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en kısa sürede hizmet alabilmeniz, tüm havayolu şirketleri ile dünyanın her noktasına en kısa sürede ve ekonomik şekilde seyahat edebilmeniz için en ideal seçim olacaktır. MNG Holding bünyesinde yer alan "World of Wonders Otelleri (WOW Hotels)’in Türkiye’deki yetkili acentesi olan MNG Turizm aynı zamanda” Limak Hotels zincirinin de  çağrı merkezidir ve 444 1 881 nolu call center numarası ile hizmet vermektedir. 

Tüm bu hizmetleri kendi bünyesinde yetiştirmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanları ile gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş yapımız ile, tüm konuklarımızı VIP seviyesinde gören kalite anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz. Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan MNG Turizm’in kalite politikası, tüm misafirlerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlenmiştir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları