YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Hemşire

Aydın - Kuşadası, Aydın
 • 22.05.2017
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 7323 Görüntüleme

İş Tanımı

Kuşadası Davutlar'daki Natur-Med Doğal Tedavi ve Termal Kür Merkezi'nde, kurum tedavileri ve Natur-Med sağlık konsepti alanında yetiştirilmek üzere üzere bayan hemşire alınacaktır.

Aranan Nitelikler

- Bayan hemşire alınacaktır. 

- Natur-Med sağlık konseptini kendisine kariyer hedefi olarak gören, bu alanda uzmanlaşmayı ve yükselmeyi amaçlayan adayların başvurması rica olunur. 

- Başvuru göndermeden önce Natur-Med hakkında bilgi edinilmesi rica olunur: www.natur-med.com.tr 

- Sigara kullanan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 

- Uzakta oturan adaylara konaklama imkanı mevcuttur. 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

EGEMED HASTANELERİ
Aydın
Bugün
ÖZEL MEDİNOVA HASTANESİ
Aydın
18.09.2017
EGEMED HASTANELERİ
Aydın - Kuşadası, Aydın - Didim
Bugün
ÖZEL ANTALYA ANADOLU HASTANELERİ
Antalya, Antalya - Manavgat, Antalya - Alanya, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Natur-Med Termal Sağlık Oteli

Natur-Med 2001 yılında Dr.Yaşar Yılmaz tarafından Kuşadası’nın Davutlar beldesinde kuruldu. Dr.Yaşar Yılmaz’ın kimsenin tanımadığı bir ekiple, çok az bilinen bir yerde ve çok az insanın haberdar olduğu bir sağlık anlayışını hayata geçirme idealiyle kurduğu Natur-Med, 14 yılda aşağıdaki başarılara imza attı:  
 

 • Türkiye’de “KÜR” konseptini başlattı. Koruyucu sağlık hizmetinin bu boyutu gün ışığına çıktı.
 • “Enformasyon operasyondan iyidir” şiarıyla sağlık eğitiminin tedavinin baş koşulu olduğu ve insanların bilirlerse ve isterlerse kendilerini ilaçsız da iyileştirebilecekleri yaşandı, görüldü ve gösterildi. Binlerce insan gereksiz yere aldıkları ilaçlardan kurtuldu.
 • Tansiyon, fazla kilo, depresyon, kas-iskelet sistemi, uyku, sindirim ve solunum sistemi sorunları olan binlerce kür misafiri hastalıklarından ilaçsız kurtuldu; hastalıklarıyla nasıl baş edebileceklerini ve kendi kendilerine nasıl yardımcı olabileceklerini öğrendi.
 • Binlerce insan doğru egzersizin, doğru beslenmenin ve sağlıklı bir hayat tarzının nasıl olması gerektiğini öğrendi.
 • Binlerce insan sağlıksız şehir yaşamından uzaklaşarak sağlıklarını, beden dirençlerini daha güçlü hale getirip daha az hastalanmanın yollarını öğrendi.
 • Şimdiye kadar halka yanlış şekilde sunulan termal otellerin işlevleri ve içerikleri belirgin hale geldi. Termal tesislerinin sadece sıcak suya girip çıkılan yerler olmadığı; buraların sağlık, arınma, insanın kendisiyle ve doğayla buluşma ve kendi sağlığına karşı sorumluluklarını öğrenme yerleri olduğu fark edildi.
 • Sağlık tatilinin “her şey dahil” tatillerden farkı gösterildi. Yüzlerce insan hayatında ilk kez termal havuzlara girdi, yine yüzlercesi ilk kez orman yürüyüşü yaptı, ilk kez yoga ve pilates yaptı, ilk kez arınma diyeti yaptı ve bunlardan çok keyif alarak ve yarar görerek yaşantısının parçası haline getirdi.
 • Kanada’dan Suudi Arabistan’a, Norveç’ten Avustralya’ya kadar dünyanın her yerinden insanların seçerek, bilerek ve isteyerek Türkiye’ye gelmesi sağlandı.
 • Çok sayıda hekim, yardımcı sağlık personeli ve sağlığa duyarlı kişilerin bütünsel (holistik) tıbbın felsefesini, yaklaşımını, teorik ve pratik uygulamalarını fark etmeleri ve öğrenmeleri sağlandı.
 • 14 yılda Natur-Med 32 yataktan 120 yatağa, 15 personelden 30 personele, 1500 m² kapalı alandan 6000 m2 kapalı alana, 11.000 m² açık alandan 30.000 m² açık alana çıktı.
 • 14 yılda Natur-Med doğal tedaviler, bütünsel tıp ve entegratif kür tıbbı konseptinin öncüsü bir marka olarak ülkemizde hak ettiği yeri aldı.
daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

Natur-Med Termal Sağlık Oteli
Aydın - Kuşadası
Bugün
Kuşadası Davutlar'daki Natur-Med Doğal Tedavi ve Termal K&...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI