YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İhracat Satış Uzmanları

  • 23.01.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1954 Görüntüleme

İş Tanımı

Avrupa pazarındaki mevcut müşterilerimizin, siparişlerinden sevkiyatlarına kadar ki tüm süreici takip edecek, ve pazar içerisindeki satış kanallarını genişletecek ihracat uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Duvardan Duvara Halı ve Sentetik Çim Halı sektöründe 50 den fazla ülkeye ihracat yapan firmamızın İstanbul Dünya Ticaret Merkezindeki Ofisinde “İhracat Satış Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere
 
- Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinden mezun,

- TC Vatandaşı olan,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- ihracat satış alanında en az 2 yıl tecrübeli.
- Yurtdışı seyahat engeli olmayan,
- Ms Ofis Programlarını kullanabilen,
- Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, analitik düşünebilen,
- Müşteri ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın,


Takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

KUTMAN ŞARAPLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Doku Teks
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ÇMS ÇAVUŞ METAL TEKSTİL SAN. VE TİC.A.Ş.
K.Maraş, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Görenler Etiket
Denizli, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Alfredo Modiano Mümessillik Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
alnassaj tekstil
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ŞENELLER TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BOYBO TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
13.07.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Nurteks Halı A.Ş.

Nurteks Halı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; İbrahim Nalbant tarafından, 1972 yılında Eminönü’nde yüzde yüz Türk Sermayesi'yle kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar sentetik çim ve duvardan duvara halı üretimi yapan Nurteks, 1983 yılında Türkiye’yi sentetik çim ile tanıştırmıştır. Günümüzde; Çorlu ve Çerkezköy'deki iki fabrikasıyla, 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracat ve tüm dünyadaki distribütör ağıyla, sektörün güçlü markası haline gelmiştir. Nurteks; sektörde Türkiye lideri, Avrupa’da 2. ve dünyadaki 4. en büyük üretici olma unvanına sahiptir.

Sentetik Çim; golf, futbol, çevre mimarisi, cephe giydirme, vb. pek çok alanda kullanılmaktadır. Bugüne kadar birçok yeniliğe imza atan Nurteks, sentetik çimin kullanım alanlarını her geçen gün arttırmaktadır. Nurteks; 10 Milyon m2/yıl kapasiteli Çorlu Tesisi’nde görev yapan 250 çalışanıyla, Türkiye’deki profesyonel ve amatör spor kulüplerine, Profesyonel Futbol ve Futbol ürün gamıyla hizmet vermektedir.

FIFA Kalite Standartları'nda üretim yapan Nurteks’in 2001 yılından beri FIFA ile lisans anlaşması bulunmaktadır. Bugüne kadar tamamlanmış toplam 200 projesinde; sahanın, FIFA tarafından belirlenmiş yüksek kalite ve performans standartlarına uygunluğunu belgeleyen FIFA Sertifikası (FIFA Recommended) alarak, bu alanda ulaşılması zor bir tecrübe ve kalite standardına ulaşmıştır. Ayrıca 2011 yılından beri ESTO (European Syntetic Turf Organisation) Avrupa Sentetik Çim Organizasyonu üyesi olan Nurteks’in yönetim ve üretim kalitesi, Moody International tarafından onaylanmış olup, firmamız ISO 9001-2000 ve TSE Belgeleri'ne sahiptir.

Nurteks, 2000 yılından itibaren duvardan duvara halı üretimine de başlamış, kısa sürede Türkiye’nin öncü firmaları arasında yerini almıştır. Temeli 2010 yılında atılan ve son teknolojiye sahip baskılı duvardan duvara halı üretim tesisi 2011 yılında üretime başlamış, 8 Milyon m2/yıl üretim kapasitesiyle dünyadaki önemli oyuncular arasına girmiştir.

Nurteks; yenilikçi yaklaşımlarla pazara sunduğu geniş ürün gamı, hizmet ağına ilave ettiği yeni iç ve dış lokasyonlarla büyümeye devam etmektedir.
daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

Nurteks Halı A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
11.07.2018
Duvardan Duvara Halı Üretim fabrikasında Kalite Ko...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI