YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Proje Yöneticisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 12.04.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1286 Görüntüleme

İş Tanımı

Teklif süresince müşteri tarafından teklif verilmesi için gönderilen projelerde kullanılacak malzemelerin keşfini oluşturmak ve fiyatlandırmak, bunun için piyasadaki firmalardan fiyat teklifi almak.

İlgili müşteri ya da müşteri temsilcileri ile diyaloğa girerek projenin daha etkili ve doğru uygulanabilirliğini sağlamak.

Kendisine gelen teklif taleplerini planlamak ve tekliflerin müşterinin istediği zamanda yetiştirilmesini sağlamak.

Gerektiğinde teklif verilen işle ilgili olarak planlanan toplantılara katılmak.

Tüm faaliyetlerde KYS, ÇYS ve İSG kriterlerine dikkat etmek.

Üst yönetimince onaylanmış işlerde proje-tasarım, mali ve idari işler, satınalma ve lojistik ile koordinasyonu sağlamak.

Projenin uygulama aşamasında (imalat sırasında) kalite kontrol personeli tarafından bildirilen uygunsuzluklarla ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetleri belirleyip, imalat müdürlüğünce yerine getirilmesini sağlamak ve dokümantasyonunu takip etmek.

Sevk edilen panoların sahadaki durumlarını inceleyip, müşteri tarafından direkt bildirilen aksaklıkları (montaj,teknik,estetik,nakliye vs.) değerlendirerek tekrarlanmaması için önlemler almak ve bu konuda operasyon yöneticisini yönlendirmek.

Operasyon yöneticisi ile birlikte iş takip dosyalarını hazırlamak, düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamaktan ve işlerle ilgili kayıtları muhafaza etmek.

Firmanın müşterilere verdiği taahhütlerin zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için tüm birimleri hizmete katmak ve koordinasyonu sağlamak.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun,

İyi derecede İngilizce bilen,

Alanında en az 1-5 yıl iş deneyimli,

Beylikdüzü Bölgesinde ikamet eden

Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,

Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,

Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

Seyahat engeli olmayan,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
AYEL END.YIK.SİS.İM.SAN.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
FOGA MÜHENDİSLİK TASARIM VE DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ERTEKİN ELEKTRONİK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
KENDAL ELK.AYD.SAN.VE DIŞ TIC. LTD.ŞTI.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları