YBWEB02

Oscar Organizasyon Danışmanlık

Türkiye'nin En Büyük Yat Kiralama Firması Oscar Denizcilik A.Ş. 'ye Hoşgeldiniz.
Oscar Denizcilik A.Ş. olarak Türkiye'de tekne kiralama ve mavi yolculuk yat tatillerinde sunduğumuz standart üstü hizmetlerimizle, 15 yıl üzerindeki yat kiralama, 5 yıl üzeri yat ve tekne alım satımı, ekspetiz süreci tecrübelerimizle, tamamı alanında uzman ve Oscar Denizcilik Akademi eğitimini tamamlamış personel kadromuzla yat kiralama ve tekne alım satım işlemlerinizde sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. 2019 un avantajlı yatları için Satılık Tekne sayfamıza bakabilirsiniz.
 
Dünya genelinde 9000 den fazla kiralık yat, gulet, tekne ve katamaran ağımızla önceliğimiz sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisiyle vermektir. Uzman kadromuz sizler için istediğiniz tarih için istediğiniz Kiralık Tekne 'yi en avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Bu süreçte siz sadece istek ve taleplerinizi iletin gerisini bize bırakın. Yat kiralama sürecinizde baştan sona, tekneye girişinizden inişinize kadar, memnuniyet ve para iade garantilerimize kadar bir çok süreç Oscar Denizcilik A.Ş. güvencesiyle ilerleyecektir.Siz yat tatiliniz ve mavi yolculuk tekne turunuzun tadını çıkartın. 
Yaptığınız her kiralamada %10 lara varan Oscar Puan ile yat kiralamanızı eğlence ve kazanca çevirin. Türkiye genelinde anlaşmalı 1000 den fazla çözüm ortağımız ile puanlarınızı harcayabilirsiniz. Bu sektörlerden bir kaçı; Beach, Otel, Araç Kiralama, Restoran, Telekominikasyon, Clup, Kahvaltı Salonu, Tekne Turu, Havalimanı Transferi, Uçak Bileti, Sinema Bileti ve daha bir çok firma.
www.oscardenizcilik.com
Daha Fazla