YBWEB03

İngilizce Öğretmeni

  • 08.08.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1324 Görüntüleme

İş Tanımı

OSMAN SABRİ DİL KURSU, uluslararası arenada adı tescil edilmiş bir marka olarak, 8+1 kişilik modern sınıflarında, kişiye özel sıra ve masalarda, lider yabancı dil öğretmenleriyle Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı İNGİLİZCE-İSPANYOLCA Batı Dillerinin eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin saygın dil kurslarından birisi olarak, İngiltere ve İspanya’daki üniversitelerde esas olan çocuk – yetişkin dil öğretme programlarını uygular. Bizimle çalışacak deneyimli ingilizce öğretmenleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

  • İlgili bölümün Eğitim Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Kıyafet kural ve yönetmeliklerine uygun giyinen,
  • Sınıf içindeki teknolojik eğitim materyallerini kullanabilen,
  • İletişim gücü yüksek,
  • Profesyonel kariyer hedefleri olan,

Yukarıdaki kriterlere uygunluğu gözetilerek, uzun süreli çalışacak İngilizce Öğretmenleri aranmaktadır.

 

 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
Bugün
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Antalya
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
Antalya
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
Antalya
Bugün
İngiliz Kültür Dil Okulu
Antalya
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
Antalya
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
Antalya
Dün
USK ÖZEL EĞİTİM VE EĞİTİM DANIŞMANLIK ÖĞRETİM HİZ. TUR. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
Antalya, Antalya Alanya
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Konya, , Antalya, Isparta, Eskişehir, Bursa, Aydın, Kütahya
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Antalya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Osman Sabri Dil Eğitim Merkezi

Antalya Osman Sabri® Dil Kursu ,  uluslararası arenada adı tescil edilmiş bir marka olarak, 7+1 kişilik modern sınıflarında, kişiye özel sıra ve masalarda, lider yabancı dil öğretmenleriyle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı İNGİLİZCE-İSPANYOLCA Batı  Dilleri’nin eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin saygın dil kurslarından birisi olarak, İngiltere ve İspanya’daki üniversitelerde esas olan çocuk – yetişkin dil öğretme programlarını uygular.

Antalya Osman Sabri® Dil Kursu uluslararası TOEFL ,TOEIC ve IELTS gibi önemli sınavlara öğrenci hazırlamakta olup, kursları başarıyla tamamlayan öğrenciler ilgili sınav  merkezlerinde sınava girerek başarı sertifikalarını yetkili kurumlardan alırlar. Ayrıca adayların talep etmeleri durumunda, M.E.B.tarafından yapılan yazılı ve sözlü sınavlara girip gerekli başarıyı sağlayarak M.E.B. onaylı sertifikalarını almaya hak kazanırlar.

Antalya Osman Sabri® Dil Kursu, ”Genel İngilizce, İspanyolca, TOEFL, TOEIC, IELTS ve YDS programlarına kursiyerleri en iyi şekilde ve uluslararası müfredatı uygulayarak hazırlar.

Kendisine %100 başarı hedefleyen kurum adayların yaşları, eğitim durumu ve yabancı dil seviyelerine göre uygun 8 kişilik sınıf açar.

Kursiyerlere Listening, Speaking,Reading ve Writing olmak üzere 4 ana dalda eğitim verilmektedir.

Program süresi, adayların yaşı, eğitim durumu ve yabancı dil seviyelerine  göre 1 – 8 ay arasında değişir.

Sınıflar son derece donanımlı, gürültüsüz ve temiz hava ortamı oluşturacak şekilde dizayn edilmiş olup dört mevsim (sıcak-soğuk) desteklenerek öğrencilerin daha rahat bir ortamda çalışmaları sağlanmıştır.

Öğrencilerin rahat ve konforu düşünülerek daha iyi bir yabancı dil eğitimi için  gereken tüm önlemler alınmıştır, otoparkı, esnek ders saatleri, motivasyon, rehberlik hizmetleri gibi.

Kurs binası içerisinde öğrencilerin Türkçe konuşmaları yasaklanmış olup, sürekli İngilizce-İspanyolca düşünerek İngilizce-İspanyolca konuşma olanağı oluşturulmuştur.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları