YBWEB01

Anadolu Bölge Satış Yöneticisi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 26.07.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 3854 Görüntüleme

İş Tanımı

Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığının; Emlak Konut GYO güvencesiyle, tüm modern ulaşım ağlarının kesiştiği Marmara Denizi sahil bandında hayata geçirilecek, ayrıcalıklı yaşam alanlarından oluşan karma kullanımlı lüks projesi Büyükyalı İstanbul'da görevlendirmek üzere 'Anadolu Bölge Satış Yöneticisi' aramaktayız
 • Anadolu bölgesinde potansiyel müşterileri ve müşteri sağlayacak kaynakları belirlemek. 
 • Müşterilere ve kurumlara ziyaretler gerçekleştirerek projenin tanıtımını yapmak.
 • Kendisi için belirlenmiş olan aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek.
 • Anadolu bölgesinden gelen müşteri adaylarının proje ziyareti için konaklama ve satış ofisine ulaşım organizasyonlarını koordine etmek, müşteri adaylarına standart satış sunumu gerçekleştirmek.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Gayrimenkul satışı konusunda 7 yıl deneyimli,
 • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
 • Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş,
 • İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek,
 • İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, görünümüne önem veren,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Bugün
KALE YAPI GAYRİMENKUL
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü
Son 1 Ay
LEİTERT BODRUM MODERN
Muğla Bodrum, İstanbul Avrupa Yakası
12.09.2019
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya
31.07.2019
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÇETİNKAYA GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Bursa İnegöl, Bursa Gemlik, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bolu, Denizli, Gaziantep, K.Maraş, Malatya, Sakarya, Şanlıurfa
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları