YBWEB01

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

ÖZEL BODRUM HASTANESİ

KURUMSAL > Tarihçe

Kasım 1997'de Bodrum'un ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan Özel Bodrum Hastanesi tam donanımlı ambulansları, acil servisi, 2 modern ameliyathane, doğumhane, yoğun bakım ünitesi, yeni doğan ünitesi ve yataklı servisi ile tam teşekküllü bir hastanedir ve kuruluşundan beri en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Acil servisimiz 24 saat aralıksız çalışmakta, acile başvuran hastalara en kısa sürede en doğru yaklaşımlarla sağlık hizmeti sunulmaktadır. Hastanemiz tam donanımlı biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarları yanında röntgen, ultrason, dansitometre, bilgisayarlı tomografi, MR ( Manyetik Rezonans Görüntüleme) içeren radyoloji ünitesine sahiptir. Ayrıca hastanemizde EEG, EMG incelemeleri de yapılabilmektedir.
Hastanemiz Yabancı Hasta Departmanında İngilizce, Fransızca ve Almanca konuşabilen çalışanlarımız aracılığıyla yabancı uyruklu hastalarımıza da kesintisiz sağlık hizmeti verilmektedir. Yerli ve yabancı sağlık sigorta şirketleriyle işlemler en kısa sürede sonuçlandırılabilmektedir.
CMC (Coast Medical Co-operation Assistance) grubu üyesi olan ve ISO 9001:2008 Toplam Kalite Hizmet belgesi sahibi hastanemiz Bodrum’a, kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam etmektir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları