YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Zayıf Akım Teknisyeni

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 30.01.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1746 Görüntüleme

İş Tanımı

İş Tanımı

İşletmelerin ihtiyacı olan tüm teknik hizmetleri karşılayabilen Türkiye’nin öncü firmalarından Proasist Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini aldı. Türkiye genelinde perakende sektörü, restaurant, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve lojistik merkezlerine bakım ve servis hizmeti veriyor.

Hizmet ağını hızla genişleten Proasist, işletmeler de bulunan elektrik ve mekanik sistemlerin bakım ve onarım hizmetlerini en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile gerçekleştirmeyi ilke olarak benimsemiştir.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz Trakya, Bursa, Ankara ve İzmir'deki mobil ekipleri ile Türkiye'de toplam 4.500 hizmet noktasına ulaşmayı kısa sürede başarmıştır.
Hizmet ve yönetim süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerini etkin bir şekilde uygulayarak müşterilerine güvenli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.

Enerji verimliliği başta olmak üzere, tüm işletme maliyetlerini azaltarak %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Proasist, süreçlerinde müşteriye özel çözümler üreterek, operasyon yönetimini, günümüzün  modern alt yapı, donanım ve bilgisayarlı bakım yönetim sistemleri ile yürütmektedir.

Aranan Nitelikler

ZAYIF AKIM KONUSUNDA TECRÜBELİ 
Telefon santrali, acil anons, otomasyon, CCTV, yangin sistemi, güvenlik kameralar, vs..konularda  çalışmış , tecrübe sahibi 

M.E.B. Çıraklık Eğitim, E.M.L veya M.Y.O’nun ilgili bölümlerinden mezun,

Askerliğini yapmış,

Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen

Elektrik tesisatlarının yapımı ve arızalarının giderilmesinde deneyimli,

Esnek çalışma saatleri ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,

Takım arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Ankara Çankaya
Bugün
SOLUTO TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Sera Reklamcılık Ltd. Şti.
Ankara
Bugün
Sera Reklamcılık Ltd. Şti.
Ankara
Bugün
Ramada Resort Lara
Antalya
Bugün
BAHADIRLAR TEKSTİL LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Ramada Resort Lara
Antalya
Bugün
Ramada Resort Lara
Antalya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları