YBWEB03

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Yönetici Asistanı
REXUM BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay

REXUM BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kısaca Firmamız: Rexum; kurucu üyelerinin 2000’li yıllardan beri sürdürdüğü bağımsız denetim faaliyetleri sırasında edindikleri tecrübeleri, çağın teknolojisiyle birleştirerek, günümüz koşullarında ihtiyaç duyulan, esnek, dinamik, hızlı, inovatif ve rakipsiz yazılım uygulamalarına dönüştürmek üzere, Türkiye’nin yeni silikon vadisi Bursa’da kurulmuş bir bilişim firmasıdır.


 Amatör ruhu kaybetmemiş, donanımlı, alanında uzman akademisyen, mühendis ve teknikerlerden oluşan, güçlü bir proje ekibiyle, hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektör lideri olma arzusuyla, detayları atlanmamış Ar-Ge süreçlerinden geçerek ürettiği, sürdürülebilir, zaman ve iş gücü maliyetlerinden tasarruf sağlayan, gereksiz kâğıt kullanımının önüne geçerek israfı engelleyen ve bunun gibi daha birçok inovatif özelliğe sahip olan kalite yönetim yazılımlarını, “Rexum” markasıyla, iş dünyasıyla tanıştırarak, başarı basamaklarını hız kesmeden çıkmaya devam etmektedir.

Sürekli Ar-Ge faaliyetleriyle, benzeri olmayan yazılım ürünleri geliştirmenin yanı sıra, konusuyla ilgili sektörel çözüm ve danışmanlık faaliyetleri de yaparak, hizmet verdiği sektörlerin, süre gelmiş alışkanlıklarını değiştirip, ülkemizin, teknolojiyi daha etkin bir şekilde kullanmasına katkı sağlamaktadır.

Rexum; milli şuur bilinciyle, %100 Türk sermayesi ve % 100 Türk mühendisleriyle, doğal dengenin korunmasına katkı sağlayan, “sosyal bilince” sahip yazılımlar üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

“İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir…”

 

Hedefimiz: Olabildiğince yaratıcı ve inovatif özelliklere sahip yazılım projeleri üreterek, bunu, titiz bir ekip çalışmasıyla, kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetini maksimum kılmaktır.

İnsan Kaynakları Uygulamamız: Rexum, personellerine, eşit, rahat, huzurlu, verimli, karmaşadan uzak, sorumluluğun kime ait olduğu bilinen, paylaşımın ve yardımlaşmanın mevcut olduğu, bol kazançlı bir çalışma ortamı sağlamayı ve bu ortamı devam ettirmeyi, prensip olarak benimsemiştir.

Başarılı olmada en önemli faktörün, insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket eder.

Bu anlamda; personellerimizin, yüksek motivasyonla, dikkatli ve düzenli çalışarak, gereksiz yere fazla kadro oluşumlarını önleyen, mesai saatlerini daha verimli kullanan, israf etmeden, tasarruf bilincine sahip olarak, huzur ortamını bozmadan, araştırmacı bir ruhla, oto kontrolden ödün vermeden çalışmalarını ve ayrıca mesai ortamındaki kalitenin artırılması için hazırlanan personel disiplin yönetmeliğine uygun hareket etmelerini sağlayacak ortamı oluşturmayı ve bu ortamın sürdürülebilir kılınmasını hedeflemektedir.

Çalışma Saatlerimiz: Rexum, hafta içi 09:00 – 19:00, cumartesi günü ise 10:00 – 15:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günü hafta tatilidir.

Sosyal Haklar: Hafta içi öğle yemeği.

Personel Profili: Beyaz yakalı personel sayısı (16 – 17), mavi yakalı personel sayısı (3-4).

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları