Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kat Hizmetleri Sorumlusu
RAMADA HOTEL SUITES EDIRNE
Edirne - Merkez
Son 1 Hafta
Yönetici Asistanı
RAMADA HOTEL SUITES EDIRNE
Edirne - Merkez
30.04.2020
Firmanın Tüm İlanları

SORUMLU ASİSTAN MÜDÜR

  • 10.02.2020
  • 100 - 200
  • 1827 Görüntüleme

İş Tanımı1-PERSONELİN İŞE ALIMINDAN ,İŞTEN AYRILMA VE ÇIKARTILMASINDAN SORUMLUDUR.PERSONELİ GELİŞTİRİCİ ORYANTASYON VE EĞİTİMLER YAPILMASINDAN SORUMLUDUR.
2-OPTİMUM KARLILIK ,VERİMLİLİK ,HİZMET STANDARDI VE MİSAFİR MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA ,OTELDEKİ TÜM DEPARTMANALARINDA DOĞRUDAN SORUMLUSU VE YETKİLİSİDİR.
3-GEREKLİ TAHMİNLERİ YAPARAK ,OTEL BÜTÇESİNİ PLANLAR VE OTELİ BU BÜTÇEYE UYGUN OLARAK YÖNETİR.
4-DEPARTMAN YÖNETİCİLERİNİ ŞİRKET SEÇİM SİSTEMİNE UYGUN OLARAK İŞE ALIR VE GÖREVLENDİRİR.GEREKTİĞİNDE YÖNETİCİLERLE İLGİLİ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ YAPAR VE GÖREVDEN ALIR. 
5-DEPARTMAN YÖNETİCİLERİNİ ŞİRKET SEÇİM SİSTEMİNE UYGUN OLARAK İŞE ALIR VE GÖREVLENDİRİR.GEREKTİĞİNDE YÖNETİCİLERLE İLGİLİ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ YAPAR VEYA GÖREVDEN ALIR.
6-TÜM DEPARTMAN YÖNETİCİSİ VE ASİSTANLARIN GELİŞİMİNİ PLANLAR .
7-HER DEPARTMAN AMİRİ İÇİN YILLIK OLARAK PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ YAPAR ,DİĞER ARA YÖNETİCİLER VE TÜM OTEL PERSONELİNİN PERFORMANS DEĞERLENDİRMELERİNİN YAPILMASINI SAĞLAR VE KONTROL EDER.
8-TÜM HİZMET STANDARTLARININ GELİŞTİRİLMESİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARI YÖNLENDİRİR.
9-MİSAFİRLERE HOŞ GELDİNİZ,TEŞEKKÜR MEKTUPLARI GİBİ YAZIŞMALAR YAPAR, MİSAFİRLERİN MEMNUNİYETİNDEN EMİN OLMAK İÇİN ,TÜM MİSAFİR ŞİKAYETLERİ İLE İLGİLENİR ,İLGİLENİLMESİNİ SAĞLAR  VE ŞİKAYETLERİ CEVAPLAR.MİSAFİR MEMNUNİYETİ ANKET SONUÇLARI İLE İLGİLİ TOPLANTI DÜZENLER.
10-OTEL STANDARTLARINI ,HİJYEN VE İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI AMACIYLA KALİTE SİSTEMLERİNİ YÖNETİR.
11-EN İYİ SONUÇLARI ELDE ETMEK AMACIYLA MİSAFİR İLİŞKİLERİ ,HİZMETLER ,SATIŞ,MALİYET ,FİNANS VE İNSAN KAYNAKLARI KONULARINDA DİĞER SORUMLU YÖNETİCİLERİ BİLGİLENDİRMEK  İÇİN HAFTALIK VEYA DURUMA GÖRE BİREBİR DİĞER YÖNETİCİLER İLE TOPLANTILARI YAPAR.
12-OTELİN TÜM AKTİVİTELERİ İLE İLGİLİ RUTİN OLARAK YÖNETİM KURULUNU BİLGİLENDİRİR.
13-TÜM ALACAKLARIN BELİRLENMİŞ KREDİ KOŞULLARINA GÖRE TAHSİL EDİLDİĞİNDEN YADA EDİLEBİLİR OLDUĞUNDAN EMİN OLMAK AMACIYLA PERSONELİ İLE KREDİ TOPLANTILARI DÜZENLER
14-TÜM ŞİRKET MAL VE GELİRLERİNİ EKİBİ İLE BİRLİKTE KORUR VE ONLARIN GÜVENLİKLERİNİ SAĞLAR.GÜVENLİK SİSTEMLERİ OLUŞTURUR VE DEVAMLILIĞINI KONTROL EDER.
15-YÖNETİM KURULUNA YILLIK ''YATIRIM BÜTÇESİ ''PLANI HAZIRLAR ,VE OTELİN GELECEKTE EN İYİ SONUÇLARI ELDE ETMESİ İÇİN YENİ TRENDLER VE FİKİRLERLE İLGİLİ YÖNETİM KURULUNU BİLGİLENDİRİR.
16-TESİSE YAPILACAK İNŞAAT YATIRIMLARI ,DEMİRBAŞ ALIMLARI ,MOBİLYA VS.   NİN PLANLAMASINI YAPAR VE YÖNETİM KURULUNUN ONAYINA SUNAR.
17-SEKTÖRDEKİ YENİ TREND VE GELİŞMELERİ TAKİP EDER ,İLGİLİ TOPLANTILARA KATILIR ,YÖNETİM KURULUNUN OTELİN YARARINA OLACAK YENİLİKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRİR.
18-GELECEKTEKİ SATIŞLARI SAĞLAMAK VE İYİ İLİŞKİLER KURMAK AMACIYLA YÖNETİM KURULU YAZILI ONAY VERDİĞİ TAKTİRDE FUARLARA KATILIR ,TUR OPERATÖRLERİ,ACENTELER VE DİĞER ŞİRKETLERİ ZİYARET EDER.
19-ACENTA ANLAŞMALARI YAPAR.MÜNFERİT ON-LİNE VE WEB SİTELERİ ,ACENTA ODA FİYATLARINI BELİRLER.
20-OTELİN YİYECEK &İÇECEK VE DİĞER BÖLÜMLERİNDEKİ FİYATLARI BELİRLER.
21-PERSONEL ORYANTASYONLARINA VE GEREKTİĞİ HALLERDE DEPARTMAN TOPLANTILARINA KATILIR.
22-MİSAFİR MEMNUNİYETİNİN EN ÜST SEVİYEDE OLMASINI SAĞLAYACAK SİSTEMLER OLUŞTURUR VE KONTROL EDER.
23-ÖNEMLİ GÖRÜLEN VIP LER İLE İLGİLENİR DEVLET VE YEREL YÖNETİCİLER İLE İRTİBATTA OLUR VE GEREKİR İSE ONLARI AĞIRLAR.
24-VAE İSE;KİRA SÖZLEŞMELERİNİ HAZIRLAR VE YÖNETİM KURULU ONAYINA SUNAR.
25-SATIN ALMA TALEPLERİNİ ONAYLAR (VEYA ONAYLAMAZ) VE YAZILI BİR İÇ YAZIŞMA İLE BELİRTİLEN KENDİSİNE VERİLEN LİMİT İÇERİSİNDE TESİS İLE  İLGİLİ SATIN ALMALARI YAPAR.
26-ŞİRKET VE MARKA PROSEDÜRLERİNİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALAR YAPAR ,UYGULAR.
27-SORUMLU ASİSTAN MÜDÜR ,İŞİN GEREĞİ OLAN GÖREVLERİNİ SORUMLULUKLARI KAPSAMINDA GECİKTİRMEDEN KANUNİ SÜRESİ İÇERİSİNDE YERİNE GETİRMELİDİR.

Aranan Nitelikler

RAMADA HOTEL EDİRNE'DE  OTEL MİSAFİRLERİ İLE İYİ İLİŞKİLER KURMAYI ,OTELİN ODA ,YİYECEK & İÇECEK  VE DİĞER ÜNİTELERİNİ PAZARLAMAYI /SATMAYI ,MÜŞTERİLERİNE MAKSİMUM MEMNUNİYET İLE KONAKLAMA VE YİYECEK &İÇECEK HİZMETLERİ SUNMAYI ,PLANLANAN RAKAMSAL HEDEFE ULAŞMAK İÇİN GEREKLİ ÇABAYI GÖSTERMEK İLE SORUMLU OLAN  ASİSTAN MÜDÜR ALINACAKTIR.
-EĞİTİM DÜZEYİ; ÜNİVERİSTE MEZUNU ,TURİZM OTELCİLİK MESLEK DİPLOMASI VEYA SERTİFİKASI SAHİBİ 
-İŞ TECRÜBESİ;BENZER POZİSYONDA EN AZ 2 YIL DENEYİM SAHİBİ
-YABANCI DİL ;İNGİLİZCE BİLEN ,İKİNCİ DİL TERCİH SEBEBİDİR.
-EHLİYET;B SINIFI EHLİYETİ OLAN 
-YURTİÇİ VE YURTDIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN 
-FİZİKSEL ÖZELLİKLER;SAĞLIKLI,PREZANTABIL,
-ÇALIŞMA SAATLERİ;ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLME ,
-KİŞİSEL ÖZELLİKLER;İLETİŞİM KURABİLME YETENEĞİ ,DİKKATLİ ,STRE ALTINDA ÇALIŞABİLME BECERİSİ ,ANALİTİK DÜŞÜNME YETENEĞİ ,GÜLER YÜZLÜ  YÖNETİM VE ORGANİZASYON BECERİSİ ,GÖZLEM YETENEĞİ ,
-GEREKEN BECERİLEN ; BİLGİSAYAR BİLGİSİNE SAHİP ,OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLEN ,TURİZM DENEYİMİNE SAHİP, YASAL YÜKÜMLÜLÜK GEREKTİRDİĞİ TAKTİRDE MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK ,
-KIYAFET ;KUMAŞ CEKET ,GÖMLEK ,KUMAŞ PANTOLON -YAZIN GÖMLEK ,KUMAŞ PANTOLON

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Eskişehir
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
B ' STUDIO
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Ata Ltd. Şti.
Dün
Özel Yunus Emre Hastanesi
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Özel Yunus Emre Hastanesi
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GELECEĞİM EĞİTİM KURUMLARI LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

RAMADA HOTEL SUITES EDIRNE

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa, havadaki oksijen bolluğu bakımından dünyada ikinci olan Kazdağlarının eteklerindedir ve Ege Denizine 2 km. mesafede yer almaktadır. 5 yıldızlı, Yeşil Yıldız ve Yeşil Anahtar sahibi tesisimiz; Kuzey Ege bölgesinin ilk ve tek uluslararası zincirine bağlı otelidir. Aynı zamanda Ramada Zincirinin dünyadaki ilk termal otelinde dağ-deniz-oksijen-termal'i bir arada bulabilirsiniz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları