Aşçı

Afyon
  • 04.02.2020
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 2456 Görüntüleme
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE Aşçı İş İlanı

İş Tanımı

-Reisoğlu Mermer İscehisar Ocağında görev yapmak üzere 20 kişiye sabah kahvaltısı ve öğle yemeği hazırlayacak şantiye ortamında çalışmaya elverişli deneyimli 1 adet aşçı alınacaktır.

-Reisoğlu Mermer Fabrikasında görev yapmak üzere günlük 100 kişiye öğlen yemeği yapacak donanımlı ve deneyimli 1 adet bay/bayan aşçı alınacaktır. (Tercihen Afyon merkezde ikamet eden)

Aranan Nitelikler


• Afyonkarahisar’ da ikamet eden,

• Aşçılık konusunda deneyimli,

• Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi “ Takım Arkadaşları” arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BALLIPINAR PETROL
Afyon
31.12.2019
BENZER TÜM İLANLAR

REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE

Reisoğlu Mermer olarak, 1943´ten beri traverten, mermer, bej mermer, andezit, oniks, limra, bazalt, ocak işletmeciliği, imalatı, ihracatı ve pazarlamasını yapan

Türkiye´nin önde gelen firmalarından biriyiz.

Ocaklarımızın üretim kapasitesi 80.000 m³ olup; kendimize ait 3 fabrikadan yıllık 950.000 m² ürün elde etmekteyiz.

Doğal taştan blok, plaka, fayans, mozaik, cnc, waterjet ürünlerimizi dünya çapında toptancılara, perakendecilere, inşaat ve peyzaj firmalarına sağlamaktayız.

EFESUS STONE, yurt içi ve yurt dışı inşaat dünyasının, mimarların ve tasarımcıların istek ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap veren; dünya çapında doğal taş pazarlarında aranılan bir markadır.

Proje & Tasarım bölümümüzle birlikte, doğal taşta moda ve trendlere öncülük eden bir çizgi ile kusursuz proje ve tasarımlara imza atıyoruz.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları