YBWEB01

REXUM BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

REXUM BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kısaca Firmamız: Rexum, kurucu ortaklarının, 2000’li yıllardan beri sürdürdüğü bağımsız denetim faaliyetleriyle ilgili tecrübelerini, çağın teknolojisiyle birleştirerek, inovatif bilgisayar programlarına dönüştürmek üzere Bursa’da kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Alanında uzman akademisyen, mühendis ve teknikerlerden oluşan, amatör ruhu kaybetmemiş, profesyonel ve güçlü bir ekiple hizmet vermektedir.

Yoğun Ar-Ge süreçlerinden geçerek ürettiği, inovatif özellik ve benzersiz avantajlara sahip, sürdürülebilir nitelikte olan, kalite denetim yazılımlarını, “Rexum QAS” markasıyla, iş dünyasıyla tanıştırarak, sektörde lider olma arzusuyla, yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Rexum, milli şuur bilinciyle, %100 Türk sermayesi ve %100 Türk mühendisleriyle ürettiği inovatif yazılımlarla, süre gelmiş denetim alışkanlıklarını değiştirip, ülkemizin, teknolojiyi daha etkin bir şekilde kullanmasına katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

“İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir…”


Hedefimiz:
 Olabildiğince yaratıcı ve inovatif özelliklere sahip yazılım projeleri üreterek, bunu, titiz bir ekip çalışmasıyla, kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetini maksimum kılmaktır.

İnsan Kaynakları Uygulamamız: Rexum, personellerine, eşit, rahat, huzurlu, verimli, karmaşadan uzak, sorumluluğun kime ait olduğu bilinen, paylaşımın ve yardımlaşmanın mevcut olduğu, bol kazançlı bir çalışma ortamı sağlamayı ve bu ortamı devam ettirmeyi, prensip olarak benimsemiştir.

Başarılı olmada en önemli faktörün, insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket eder.

Bu anlamda; personellerimizin, yüksek motivasyonla, dikkatli ve düzenli çalışarak, gereksiz yere fazla kadro oluşumlarını önleyen, mesai saatlerini daha verimli kullanan, israf etmeden, tasarruf bilincine sahip olarak, huzur ortamını bozmadan, araştırmacı bir ruhla, oto kontrolden ödün vermeden çalışmalarını ve ayrıca mesai ortamındaki kalitenin artırılması için hazırlanan personel disiplin yönetmeliğine uygun hareket etmelerini sağlayacak ortamı oluşturmayı ve bu ortamın sürdürülebilir kılınmasını hedeflemektedir.

Çalışma Saatlerimiz: Rexum, hafta içi 09:00 – 19:00, cumartesi günü ise 10:00 – 15:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günü hafta tatilidir.

Sosyal Haklar: Hafta içi öğle yemeği.

Personel Profili: Beyaz yakalı personel sayısı (16 – 17), mavi yakalı personel sayısı (3-4).

Web & Mobile Developer
REXUM BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Bursa - Nilüfer
Son 1 Hafta

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.