Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Operasyon Müdürü

Antalya, Antalya Manavgat
  • 27.01.2020
  • 200 - 500
  • 2488 Görüntüleme
SENSİMAR SİDE RESORT &SPA  HOTEL  Operasyon Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

Manavgat  bölgesinde bulunan Sensimar Side Resort otelimizde görevlendirilmek üzere Operasyon Müdürü aramaktayız. 

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin 4 yıllık Turizm Otel İşletmeciliği,İşletme fakülteleri mezunu olan,

 

*Benzer pozisyonda en 5 yıl deneyime sahip olan,

 

*Almanca,İngilizce dilbilgisi çok iyi derecede olan,

 

*Otelcilik sektöründe yiyecek içecek bölümlerinin işleyişi içerisinde aktif olarak yer almış,

 

*Misafir memnuniyeti ve kalite bilinci ile çalışan,

 

*Maliyet analizleri ve raporlamaları konusunda deneyimli,

 

*Çözüm odaklı çalışan,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 

*Manavgat ve çevresinde ikamet eden yada Lojmanda konaklayabilecek olan.. 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Antalya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

EMİR HOTELS

Emir Hotels Saygıdeğer Yönetim Kurulu Başkanı, Merhum Sayın Arslan Zeki Demirci 1987 yılında memleketi Zonguldak’tan gelerek 70 odalık Karaelmas Hotel’ini kiraladı ve oğlu Ahmet Demirci ile turizm yolculuğuna başlamış oldu. 1989 yılında Emirhan Hotel’in yapılması ile bugün dünya standartlarının üzerinde bir zincir markasının ilk adımları atılmış oldu. 1993 yılında Emirhan Side Güneşi ve Emirhan Hotel ile toplam 187 odaya ulaşılmış olup, turizm sektöründe kaliteli hizmet anlayışının başlangıcı devam ettirilmiştir.

2000 yılının ilk dönemlerinde kiralanan tesislerle turizmde sektörün lideri olmayı hedefleyen Emir Hotels 2002 yılında temellerini attığı ve 2004 yılında açılışını yaptığı 243 odalı Xanthe Resort & Spa’yı bünyesine katmış ve bu büyüme yolculuğu 2009 yılında hizmete giren 236 odalı Sensimar Side Resort & Spa tesisiyle ivme kazanmıştır.

2012 yılında hayatını kaybeden Merhum Arslan Zeki Demirci bayrağı daha ileriye taşımak adına oğlu Emir Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Demirci’ye, torunu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Zeki Emir Demirci’ye, kızı Yönetim Kurulu Üyesi Demet Demirci’ye ve eşi Yönetim Kurulu Üyesi Güler Demirci’ye devretti.

Emir Hotels, dünyanın lider tur operatörü TUI’nin üst segment konsepti olan Sensimar Side Resort & Spa tesisi ile ve son olarak bölgeye farklı bir kalite anlayışı katan ve hemen ilk aylarında bölgenin gözdesi olan 374 odalı The Sense De Luxe tesisinin 2014 yılında hizmete sunması ile 2000 yatak ile bölgenin lokomotif otel zincir markası olmayı sürdürmektedir.

Ayrıca Xanthe Resort & Spa tesisi bünyesinde yer alan 50m2’lik tam olimpik ısıtmalı yüzme havuzu ve otellere 800m mesafede bulunan 10 adet futbol sahasının bulunduğu spor kompleksi ile spor turizminin öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Emir Hotels bölge spor turizminin yaklaşık 3/1 oranında konaklamasını da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Sürekli misafir memnuniyeti felsefesini kendisine model olarak benimseyen, profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun çalışma ilkesi, Türk ekonomisine katkıda bulunması, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Emir Hotels Ailesi, Merhum Arslan Zeki Demirci’nin vizyonu ve misyonu ışığında kalite ve güven ile anılması hedef edinmiştir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları