Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Elektrik Teknikeri

  • 27.12.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1660 Görüntüleme

İş Tanımı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Çorlu'da yer alan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere, "Elektrik Bakım Teknikeri" alınacaktır.

Aranan Nitelikler

  •  Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezun

  •  Elektrik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 1 yıl deneyim sahibi
  •  Vardiyalı sistemde çalışabilecek
  •  Askerlik hizmetini tamamlamış
  •  Çorlu, Ergene, Ulaş, Muratlı servis lokasyonlarında ikamet eden/edebilecek olan

  •  Sorumlu bulunduğu hattın bakım/arıza/onarım işlemlerini yapabilecek olan 
  •  Sorumlu bulunduğu hattın montajını ve kablolamasını yapabilecek olan


Endüstri Meslek Lisesi çıkışlı olması ekstra bir seçenektir.

MYO Mezunu olması tercih sebebidir.

Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiğinin olmamış olması gerekmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ARMASAN AMBALAJ A.Ş.
Tekirdağ Çerkezköy
28.12.2019
BAK-AY TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ Çerkezköy, Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Ergene
16.01.2020
FORTES MÜHENDİSLİK
Tekirdağ
08.01.2020
Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Çerkezköy
24.12.2019
Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Çerkezköy
24.12.2019
BENZER TÜM İLANLAR

SEPA MENSUCAT SAN VE TIC A.Ş

SEPA MENSUCAT Türk özel bir şirkettir ve 1977 yılında Çorlu'da kurulmuştur. Şirket yıllar boyunca büyümüş ve şu anda sırasıyla Çorlu, Tekirdağ, Türkiye'de bulunan emici pamuk ve türevleri (ağartılmış pamuk, pamuk yünü hidrofil gibi) üretiminde uzmanlaşmış yedi tesisle faaliyet göstermektedir. rulo ve pileler, makyaj çıkarıcı pamuklu pedler, pamuk tomurcukları, pamuk topları ve ıslak mendil) .Sepa Mensucat'ın üretim ve işleme tesislerinde, son derece nitelikli malzemeler yüksek vasıflı personel tarafından işlenir ve izlenir ve Kalite, Biz pamuk yünü, pamuk dönüştürücüler (pamuklu ped ve pilili pamuk üreticileri) için BALIKLI YARI ÜRETİMLİ ÇAMAŞIR PAMUK ve süpermarket zincirleri, perakendeciler, toptan satış, sağlık tesisleri,kaliteli markalarımız veya özel etiketlerimizle eczaneler ve parfümeri.

 

Üretim süreci boyunca toplam kalite kontrolü ile hammaddeden bitmiş ürüne kadar üretime özen gösteriyoruz.

 

SEPA MENSUCAT günümüzde KALİTE ve GÜVENİLİRLİK ile eşanlamlıdır

 

Tıbbi cihazlar için Avrupa Direktifi 93/42 / CEE ve 47/2007 / CEE'ye göre, Avrupa / Türk Farmakopesi kurallarına uygun olarak sadece yüksek kaliteli% 100 pamuk yünü üretiyoruz Tüm ürünlerimiz hidrojen ile ağartılmış% 100 pamuk yününden üretilmektedir. peroksit, optik ağartıcı içermez. 1999'dan beri Sepa Mensucat, karmaşık bir idari, lojistik, satış ve pazarlama yoluyla Çorlu ve İstanbul tesislerinde yönetilen şirket üretim sistemini yöneten kurallara sürekli uyumu garanti etmek için ISO 9002 sertifikasına sahiptir (daha sonra ISO 9001: 2015). organizasyon. Makalelerimizi ve hizmetlerimizi kullanan herkesin son derece yüksek kalitede bir üretim standardı sağlamasının ve makul fiyatları garanti etmek ve Müşterilerimizi yürütmek için sürekli çaba sarf etmenin sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

VİZYON

SEPA MENSUCAT olarak, tüm çalışanlarımızla, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini ve sağlam büyümeyi sağlamayı amaçlıyoruz. Tüm müşterilerimiz, hissedarlarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz için güven, süreklilik ve saygı sembolü olmayı taahhüt ediyoruz.

MİSYON

SEPA MENSUCAT'ın amacı ve misyonu, kuruluşundan bu yana pamuk pazarına değer katmak olmuştur. Bu yolculuk 1977'de başladı ve şimdiye kadar mükemmeldi.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları