YBWEB01

Bilgisayar Onarım Teknisyeni

  • 14.02.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2221 Görüntüleme

İş Tanımı

Ankara Bölge Ofisimiz'de hizmet verdiğimiz markaların standart ve beklentileri çerçevesinde hızlı ve kaliteli şekilde bilgisayar ve laptop onarımı yapacak BİLGİSAYAR ONARIM TEKNİSYENLERİ arıyoruz.

İş Tanımı:

1) Servise gelen cihazların kayıt evrakları doğrultusunda kontrolünü sağlamak (SeriNo,Model,Aksesuar,Kırık,Çizik vs.)
2) Servise gelen cihazların arızasının kaynağını talimatlar ve servis bültenleri doğrultusunda tespit etmek.
3) Parça değişimi olacaksa, değişecek parçaları belirlemek.
4) Onarım yapılan cihazlara lisanslı ve üretimde yüklenmiş olan işletim sistemini yüklemek ve bilgilerin önemli olduğunu belirtilen müşterilere bu durumu müşteri hizmetleri / çağrı merkezi ilgilisi vasıtasıyla iletmek ve onay mekanizmasını başlatmak.
5) Bilgi İşlem personeli bilgisi dışında iş ile ilgili olsun olmasın herhangi bir yazılımı iş amaçlı kullanılan şirket bilgisayarlarına yüklememek, bilgisayara donanımsal ve yazılımsal olarak herhangi bir şekilde müdahale etmemek.
6) Parça değişimini ya da onarımı gerçekleştirmek; onarımla ilgili bilgileri sisteme kayıt etmek / ilgili formları doldurmak.
7) Garanti dışı cihazlarda onarım maliyetini çıkarıp, teklif hazırlamak.
8) Teknik servis dahilinde ve onarım esnasında ESD (Electrostatic Discharge - statik elektriği zararsız hale getirmek) kurallarına uygun davranmak.

Aranan Nitelikler

Liselerin veya Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar, Bilgisayar programcılığı,Elektronik, Mekatronik veya Elektronik Haberleşme Mezuniyeti,
Bilgisayar onarımı tecrübesi
30 yaşını aşmamış olma
Esnek çalışma saatlerine uyabilme
Ekip çalışmasına uygunluk
İletişim becerileri ve insan ilişkilerini iyi yönetebilme
Yeniliklere ve öğrenmeye açık olma
Ankara da ikamet etmek

Özet Bilgiler

Benzer İş İlanları

Akıllı Kolej
Ankara
15.08.2017
Özel Ankara Eğitim Kurumları
Ankara
09.08.2017
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
Bugün
Crowne Plaza Ankara
Ankara
Dün
ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Dün
MARMARA ICI YÖNETİM DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ
Ankara
Son 1 Ay
D724 BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Bursa
Son 1 Ay
D724 BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, Bursa
Son 1 Ay
Akıllı Kolej
Ankara
15.08.2017
BENZER TÜM İLANLAR

TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM ve TİC. LTD. Şti

arvato teleservice elektronik sektöründe mobil telefonlara ve diğer sektörel ürünlerin farklı markalarına aynı yapı içersinde, teknik destek veren Almanya orjinli bir teknik servis organizasyonudur.

arvato teleservice, servis sağlayıcılar ve üreticilerden bağımsız olarak çalışır. Cep telefonu satmaz ancak profesyonel lisans anlaşmalarıyla bu iki grup ile ilişkisi vardır.

Teleservice Telecenter Esbjerg olarak ilk 1985 de Danimarka'da kuruldu.Telsiz ve NMT hücreli telefonlara teknik servis hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine başladı.Cep telefonu sektöründeki gelişmelerden kısa bir süre sonra katlanarak artan teknik servis ihtiyacı Teleservice’i bu alana yoğunlaşmaya zorladı.1992 de Telecenter Esbjerg; Nokia tarafından garantili onarım teknik servisi olarak yetkilendirildi ve daha sonra Ericsson, Motorola, Panasonic ve Bosch (Dancall) gibi çeşitli önde gelen markalara hizmet vermeye başladı.

• Şirket 1995 de Telecenter Esbjerg ve Teleservice Esbjerg A/S olarak satış ve servis alanlarında ayrı ayrı faaliyet göstermek üzere iki firmaya dönüştü.

• Teleservice bir yıl sonra 1996 da Danimarka Odense ve Kopenhag ofislerini faaliyete geçirdi.

• Teleservice 1997 de Aalborg ofisinin açılışını yaptı.

• Teleservice 1997 Danimarka dışındaki ilk ofisi olan Almanya Flensburg ofisini açtı ve bunu Berlin, Düseldorf, Essen, Trier ofisleri izledi.

Teleservice günümüze kadar Avusturya Viyana, İsviçre Oberageri ve Portekiz de Lizbon, Porto ofislerini açarak genişledi. 2002 de İspanya ve Yunanistan ofislerinin kuruluş çalışmaları tamamlandı .

2003 yılı başlarında Daangard Telecom, Teleservice Danimarka’nın paylarını satın aldı.

2005 yılı temmuz ayında Arvato, Teleservice grubunu devraldı. Şu an arvato teleservice tamamen arvato/Bertelsmann şirketler grubuna aittir.

2001 başında teleservice Istanbul ofisinin temelleri Altunizade semtinde atıldı ve bir sene gibi kısa bir süre sonra da Ankara bölge ofisini açıldı. 2004 yılı içerisinde yapısına İzmir ve Diyarbakır ‘ı da ekleyen teleservice, 2007 yılı Mart ayı içersinde Maltepe’de merkez servis noktası açarak bugün Türkiye de 8 servis noktası ile sahip olduğu bayii ve son kullanıcı portfoyüne sektördeki en kaliteli ve hızlı servisi vermektedir. Şirketimizin diğer yetkili teknik servis noktaları Istanbul - Ataşehir, Antalya, Samsun ve Erzurum’dadır.

Talep gören pazardaki, güçlü iş konsepti ve esnekliğinden dolayı arvato teleservice bugün 12 ülkede, 1000’den fazla personelin çalıştığı, 15’den fazla servisle hizmet vermektedir.

arvato teleservice müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel iletişim cihazlarının satış sonrası hak ettikleri yüksek kaliteli hizmeti, dünya standartlarında ve yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. arvato teleservice müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf servis hizmetini sağlamaktadır.

arvato teleservice bugün iş ortaklarına ve bayiilkerine şirket içi eğitim programları, kurye ve kargo hizmetlerinin ücretsiz olarak sağlayarak pazardaki katma değerini hissettirmektedir.

 

www.teleservice.com.tr

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM ve TİC. LTD. Şti
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Adaylar, İstanbul Avrupa Yakası servis merkezimize tami...
TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM ve TİC. LTD. Şti
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
We are a global service provider for various well-known bran...
TELESERVICE INTERNATIONAL TELEFON ONARIM ve TİC. LTD. Şti
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Uluslararası şirketimizin Avrupa Yakası Şubesi 'nde ç...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI