YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Yol Yapım Kontrol Şefi

Yozgat, Niğde
  • 15.05.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 7140 Görüntüleme

İş Tanımı

KGM-Kayseri 6. Bölge Müdürlüğü hudutları dahilindeki ’Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde ve Yozgat İllerinde Yol Yapım Çalışmalarında Araştırma, Kalite Kontrol, Yapım Proje Kontrol İzleme, Etüt Proje ve Taşınmazlar Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı’’ işinde "Yapım Kontrol Şefi -(İnşaat Mühendisi) " sıfatıyla görev yapacak Takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

İsteklilerin ;

en az 8 yıllık inşaat mühendisi olması ve otoyol, devlet yolu, il yolu ve benzer yol inşaatlarında ve benzer işlerde en az 3 yıl deneyimli olması gerekmektedir. 

İstekliler ;  pozisyonları gereği, şantiye idare ve organizyon konularında deneyimli , şantiye ortamında çalışabilecek, yatabilecek durumda olmalı ve araç kullanabilmelidir.

Çalışma Alanı : Yozgat, Kırşehir, Niğde

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Temat Gözlem İş Ortaklığı

Temat A.Ş. - Gözlem A.Ş. İş Ortaklığı Mühendislik ve Müşavirlik konusunda tecrübeli iki firmanın oluşturduğu ortak bir yapıdır. Temat-Gözlem İş Ortaklığı, Karayolları Sivas 16. Bölge Müdürlüğü Dahilindeki Yolların Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri ile Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürlüğü Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri işlerini yürütmektedir. 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları