YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik Servis Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 03.08.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1092 Görüntüleme
THE RITZ CARLTON ISTANBUL - SOM OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş Teknik Servis Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL YETENEKLİ  HANIMEFENDİ VE BEYEFENDİLER ARIYOR  

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği Ritz-Carlton'da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt ederiz. Hizmet profesyonelleri olan Hanimefendi ve Beyefendilerimiz Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyeti arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederler.

Aranan Nitelikler

Oteldeki teknik bölümleri ilgilendiren tüm ekipmanları için planlanmış tüm kuruyucu bakım işlemlerini gerçekleştirmek.
Ekipmanlarda herhangi bir hata olup olmadığını kontrol etmek için günlük turlar yapmak; Bozulmalarla 10 dakika içinde ilgilenmek.
Tüm sistem cihazları için ekipman dosyaları ve kayıtları bulundurmak.
Parçalar ve ekipmanlar için uygun envanter sağlamak.
İş Talep Tahtası’nda belirtilmiş işleri yerine getirmek.
Acil durumlara anında müdahale etmek, ör: yangın alarmları.
Üretici kullanım klavuzu doğrultusunda ayarlama ve yağlama işlemlerini yapıp sorunlara müdahale etmek.
Eğitim ve sertifikasyon sürecini başarıyla tamamlamak ve tüm departman güvenlik bilgilerini gözden geçirmek (ör: JHA’lar ve MSDS’ler); otel/şirket standartları doğrultusunda acil durum prosedürlerini tatbik etmek; oteldeki acil durumlara müdahale etmek ve yardımcı olmak.
Çalışma sahalarında ve ilgili diğer alanlarda güvenli bir ortam sağlamak ve posedürleri yerine getirmek; ekipmanların düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek ve tüm eksiklik ve kusurları anında amire rapor etmek; güvenlik tehlikelerini amire rapor etmek.
The Ritz-Carlton Felsefesi’ni, İnancını ve Kurallarını öğrenmek, anlamak ve onlara güç vermek; Departman problem çözme takımlarına katılmak.Amiri tarafından görevlendirildiğinde diğer Mühendislik çalışanlarına yardımcı olmak; mümkün olduğunda diğer departmanlara yardımcı olmak.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

HOTEL ZURICH
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
METAMAK METALURJİ MAKİNA MÜMESSİLLİK LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ADIBELLİ BİLİŞİM
İstanbul Avrupa Yakası
11.09.2018
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
26.02.2018
İSTANBUL GÖNEN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Hilton Istanbul Bakırköy Hotel & Conference Center
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Beşiktaş
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

THE RITZ CARLTON ISTANBUL - SOM OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş

 

Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın 65 ülkesindeki  2600'ün üzerindeki oteli ve  128,000 çalışanı ile dünyanın önde gelen konaklama şirketi Marriott International Zinciri'ne bağlı The Ritz-Carlton Otel Şirketi'nin bir mensubu olan The Ritz Carlton, İstanbul, 244 odası, Çintemani restoranı, balo, toplantı, konferans salonları ve Laveda Spa ile konuklarına hizmet vermektedir.

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği Ritz-Carlton'da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt etmekteyiz. Hizmet profesyonelleri olan Hanımefendi ve Beyefendilerimiz, Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyetini arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederlerler.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları