YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Cankurtaran/Havuz Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası
  • 28.09.2016
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 5989 Görüntüleme
Titanic Hotels  Cankurtaran/Havuz Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

Titanic Port Hotel Bakırköy bünyesinde "Cankurtaran/Havuz Sorumlusuolarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşı arıyoruz.

 

Aranan Nitelikler

Besyo mezunu,

Yüzme antrenörlük ve cankurtaranlık belgesi olan,

İngilizce bilen,

Vardiyalı olarak çalışabilecek,

Tercihen yüzme grup dersleri konusunda deneyimli,

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

ROTANA TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Istanbul Marriott Hotel Asia
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Titanic Hotels

 

AYG Şirketler Grubu & Titanic Hotels hakkında

AYG Şirketler Grubu’nun temelleri 1977 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde küçük bir işletme olarak atılmıştır. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün’ün açmış olduğu restoran işletmesi, kendisinin ve beşkardeşinin el birliğiyle yıllar geçtikçe Almanya ve Türkiye’de 15 adet restoran ve 12 adet otel işletmesine sahip bir Şirketler Grubu haline gelmiştir. TITANIC HOTELS markası adı altında Otel Yatırım ve İşletmeciliği ve HASIR GASTRONOMI GROUP adı altında Restoran Yatırım ve İşletmeciliği yapan AYG Şirketler Grubu her iki sektörde de söz sahibi bir şirket olarak yeni planlamalar ve yeni bölgelerde yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

Grubun otelcilik hikâyesi 1998 yılında İstanbul’da 55 odalı bir otel ile başlamış ve turizm yatırımları 2000 yılında yine İstanbul’da 100 odalı yeni bir otel ile devam etmiştir. Türkiye’nin ilk konsept otellerinden olan Titanic Beach Lara’nın hizmet sektöründe gurur verici bir başarı göstermesiyle birlikte gruba ait tüm oteller TITANIC HOTELS markası altında toplanmıştır. Grup bugün Antalya, Almanya ve İstanbul’da olmak üzere toplam 12 otel ile hizmet vermektedir. Titanic  Gendarmenmarkt Berlin, Titanic Deluxe Belek, Titanic Beach Lara, Titanic Deluxe Bodrum, Titanic Business Bayrampaşa, Titanic Business Kartal, Titanic Port Bakırköy, Titanic City Taksim, Titanic Comfort Şişli, Titanic Comfort Anadolu, Titanic Comfort Mitte Berlin, Titanic Chaussee Berlin

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları