YBWEB03

Halkla İlişkiler Müşteri Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Fatih
  • 07.12.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 618 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul Çemberlitaş'ta bulunan halı mağazamızda part-time çalışmak üzere, mağazamızı temsil edecek, otellerle iş birliği anlaşması vs. yapacak diksyonu düzgün kendine güvenen part-time çalışacak bayan personel alınacaktır. Öğrenim durumu en az Lise olması insan ilişkileri iyi olması tercihimizdir..

Aranan Nitelikler

Kendine güvenen, insanlarla ilişkisi düzgün, part time çalışacak bir kişi aranmaktadır. Öğrenim durumu en az Lise olması insan ilişkileri iyi olması tercihimizdir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MANA TR AKADEMİK DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Teleperformance
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Tokgün Halı

1986 ‘dan 2018’e

1986 yılından bu güneiçinde olduğumuz halıcılık mesleğini severek yapmaktayız . Felsefemiz en iyi ve en güzel halıları müşterilerimizle buluşturmaktır . Halıya bir eşya gözüyle değil bir sanat eseri gözüyle bakıyoruz. Bizim inancımıza göre halılar ruhun gıdasıdır . Halılarımızı yurdumuzun hemen hemen bütün il ve ilçelerinden titizlikle temin etmekteyiz . Müşterilerimiz hem yurt içinden hemde yurt dışından oluşmaktadır. Toptan ve perakende satış yapmaktayız . Yurt içinde bir çok kamu kuruluşları ,diplomatlarbürokratlar müşterilerimizdir. Bu ilgiden bizde daha iyi halılar bularak karşılık veriyoruz .Değişime ayak uyduran her kesime ve zevke hitap eden mağazamızda Türkiye’nin her yerinden özenle seçilmiş el dokuma halıları sunulmaktadır.
Aynı zamanda satış sonrası servisimizle müşterilerimizin halı ile ilgili gerek yıkama gerek tamir gibi durumlarında yardımcı olmaktayız.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları