YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

GIDA TEKNİKERİ
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa - Akhisar
Son 1 Ay
GIDA MÜHENDİSİ
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa - Akhisar
Son 1 Ay
Paketleme İşçisi
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa - Akhisar, Manisa
Son 1 Ay
Genel Başvuru
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa - Akhisar, Manisa
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

ÜRETİM İŞÇİSİ

  • 24.06.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4477 Görüntüleme

İş Tanımı

          UÇANTAY Gıda San. ve Tic. A.Ş. 1994 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda, Türkiye' de distribütörlük ve bayilik sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Dünyanın 7 kıtasına ihracat yapmak için yola çıkan firmamız, bugün hedeflerine ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. 5000 m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisimiz, İstanbul' da 150 Manisa Akhisar' da 100 personel ile hizmet vermektedir.            

          UÇANTAY Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ nin temel ilkesi, çocukları mutlu etmek için en çok sevdikleri iki şeyi yani oyuncak ve şekeri bir araya getirerek en iyiyi ve en kaliteliyi onlara sunmaktır. Çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm sağlamanın yanı sıra, oyuncaklarımızın eğitici ve öğretici içerikli olmasına önem vermekteyiz, çocuklarımıza sunulan ürünlerin onların gelişimlerine önemli katkı sağladığı bilinci ile hareket etmekteyiz.            

          Siz de ailemize katılmak ister misiniz?

Aranan Nitelikler

  • Deneyimli veya yetiştirilmek üzere
  • Manisa Akhisar’ da ikamet eden/edebilecek olan

çikolata üretim işçileri arayışımız bulunmaktadır.Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa Akhisar, Manisa
Son 1 Ay
DOĞA KOLEJİ
Bugün
TORU PORSELEN KAFETERYA OYUN OYUNCAK İTH.İHR.PER.MAĞ.SAN.TİC.VE PAZ.LTD.ŞTİ
Manisa
18.04.2019
BENZER TÜM İLANLAR

UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

UÇANTAY Gıda San.ve Tic.A.Ş. 1994 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda, Türkiye' de distribütörlük ve bayilik sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Dünyanın 7 kıtasına ihracat yapmak için yola çıkan firmamız, bugün hedeflerine ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. 5000 m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisimiz, İstanbul' da 150, Manisa Akhisarda 100 personel ile hizmet vermektedir.

UÇANTAY Gıda San.ve Tic.A.Ş.’nin temel ilkesi ; Çocukları mutlu etmek için en çok sevdikleri iki şeyi yani oyuncak ve şekeri bir araya getirerek en iyiyi ve en kaliteliyi onlara sunmaktır. Çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm sağlamanın yanı sıra , oyuncaklarımızın eğitici ve öğretici içerikli olmasına önem vermekteyiz , çocuklarımıza sunulan ürünlerin onların gelişimlerine önemli katkı sağladığı bilinci ile hareket etmekteyiz. 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları