YBWEB03

Matematik Öğretmeni

Balıkesir
  • 03.08.2017
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 9328 Görüntüleme

İş Tanımı

Ayvalık Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere en az 10 yıl deneyimi olan Ortaokul/Lise  Matematik  Öğretmenleri aranmaktadır

Aranan Nitelikler

10 yıllık eğitim sektörü deneyimine sahip
Ayvalıkta ikamet edecek.


Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Balıkesir Gönen
Dün
Amerikan Kültür Kolejleri
Balıkesir Bandırma
Son 1 Hafta
DOĞRU CEVAP EĞİTİM KURUMLARI
05.06.2018
Uğur Okulları
Balıkesir
27.02.2017
Amerikan Kültür
Balıkesir
Dün
BALIKESİR SINAV LİSESİ
Balıkesir
Son 1 Hafta
Amerikan Kültür Dil Okulu
Balıkesir
Son 1 Hafta
American Life Dil Okulları A. Ş.
Balıkesir
Son 1 Ay
Son 1 Ay
DOĞA KOLEJİ
12.08.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları