YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Özel Güvenlik Görevlisi

  • 09.11.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 6991 Görüntüleme
Uğur Okulları  Özel Güvenlik Görevlisi İş İlanı

İş Tanımı


26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 36 kampüs, 24 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 6 ortaokul, 63 temel lise olmak üzere 130 okulu ile sürdürmektedir.

2018-2019 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları Ankara Balgat Kampüsünde  görevlendirilmek üzere “Özel Güvenlik Görevlisi ” alınacaktır.

Aranan Nitelikler

UĞUR OKULLARI BALGAT KAMPÜSÜ (ANKARA)

5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip,(Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresinin 1 yıldan az olmaması gerekmektedir).
Bayanlarda 1.65 cm. Erkeklerde 1.70 cm boyundan aşağı olmamak.
Görünüş itibariyle kilo-boy orantısına sahip olmak.
Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip 
Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan,gece vardiyansında çalışabilecekKişisel hijyen ve imajına dikkat eden
Diksiyonu düzgün
Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever
Vücut ve ruh sağlığı yönünden iyi durumda olmak,
Sabıkası bulunmamak,5188 sayılı yasada belirtilen suçlardan hükümlü olmamak, halen devam eden mahkemesi olmamak.
Hakkında icra takibi ve aşırı borçlanmadan dolayı haciz işle mi/takibi olmamak.
Bay-Bayan

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İmtek İleri Malzemeler ve Teknolojiler A.Ş.
Ankara, Ankara
Dün
OYAK SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli Gebze, Hatay, Zonguldak, Adana, Bolu, Bursa, Denizli, Erzincan, Kırıkkale, Manisa, Mardin, Niğde, Rize, Ordu, Sivas
Dün
PURSAKLAR SINAV LİSESİ
Ankara
Son 1 Hafta
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları