YBWEB03

Uğur Okulları Narlıdere Kampüsünde Görevlendirilmek Üzere Tüm Branşlarda Öğretmen

İzmir
  • 10.12.2019
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 35199 Görüntüleme
Uğur Okulları  Uğur Okulları Narlıdere Kampüsünde Görevlendirilmek Üzere Tüm Branşlarda Öğretmen İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir. İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 50 ilde,  110 okulu ile sürdürmektedir. 

Genel Nitelikler:

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı için Uğur Okulları Narlıdere Kampüsünde görevlendirilmek üzere “tüm branşlarda öğretmen” alınacaktır.

Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Tercihen alanında deneyimi bulunan

 

Aday Kriterleri:

Tecrübe: 5 Yıl

Eğitim Seviyesi: Lisans – Yüksek Lisans - Doktora

 

Pozisyon Bilgileri:

Firma Sektörü: Eğitim

Çalışma Şekli: Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Öğretmen

Ülke/Şehir: İzmir

Çalışma Yeri: Uğur Okulları Narlıdere Kampüsü

Aranan Nitelikler

Tecrübe: 5 Yıl

Eğitim Seviyesi: Lisans – Yüksek Lisans - Doktora

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İzmir
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Son 1 Ay
Not Akademi
İzmir, İzmir Konak
13.10.2019
SUPERPROF TÜRKIYE
09.10.2019
GAZİEMİR SINAV KURS
İzmir
24.12.2018
DOĞA KOLEJİ
Bugün
Bugün
DOĞA KOLEJİ
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları