YBWEB02

VİA Müh. Müş. İnş. Mad. Tur. Tic. Ltd. Şti.

VİA Mühendislik Müşavirlik yurtiçi ve yurtdışında resmi ve özel kuruluşlara hizmet veren çok disiplinli bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. 2013 yılında kurulan VİA Mühendislik genç ve dinamik kadrosuyla güvenli, ekonomik, uluslararası standartta ve müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren çözümler üretmektedir. Firmamız özelliklle su yapıları olmak üzere ulaşım, enerji, madencilik ve geoteknik alanlarda her türlü mühendislik yapısının projelendirilmesi ve müşavirliği hizmetleri vermektedir.

VİA Mühendislik Müşavirlik; su ve toprak kaynaklarının geliştirilmesi, baraj, gölet, enerji yapıları, sulama, regülatör gibi su yapılarının fizibilite raporlarını, planlama raporlarını, kati ve uygulama projelerini, sismik risk değerlendirme çalışmalarını, stabilite analizlerini, inşaat metodolojisi çalışmalarını, inşaat malzemesi araştırmalarını, yapı optimizasyonlarını, tasarım, hesap ve keşif raporlarını hazırlamaktadır.

VİA Mühendislik Müşavirlik; ülkemizde hızla gelişen madencilik alanında da projeler üretmektedir. Başta maden işletmelerinin olmak üzere belediye ve sanayi işletmelerinin ihtiyaç duyduğu atık depolamaları ve tesisleri için avan, kati ve uygulama projeleri tarafımızdan hazırlanmaktadır. Atık depolama tesislerinin depolama, drenaj sistemleri, kaplama sistemleri, iletim hatları, kuşaklama vb. yapıları için projeler üretilmektedir.