Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Ankara
  • 02.01.2020
  • 100 - 200
  • 1677 Görüntüleme

İş Tanımı

Sektöründe öncü olan firmamıza pazarlama ve satış kabiliyetlerine haiz , elektrik sektöründe bayi kanalı oluşturabilecek ve yönetebilecek deneyimli veya deneyimsiz çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Tercihen Elektrik Elektronik ve Bilişim  Sektöründe Deneyimli.

Bayi Kanalına Hakim.

Aranan Nitelikler

En az Lise Mezunu
Bilgisayara Programlarını Kullanabilen
B sınıfı araç ehliyetli
Baylar için Askerliği yapmış veya en az 3 yılı tecili
Takım ruhuna ayak uydurabilen
Şehir dışı engeli olmayan

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

KALEN GRUP ENERJİ AŞ
Ankara, Ankara - Yenimahalle
03.02.2020
ca global turizm otelcilik ltd.şti
Ankara
21.02.2020
Amerikan Kültür
Ankara
Dün
Tanhu Danışmanlık Müşavirlik A.Ş.
Ankara
Dün
Türkiye
Dün
Tekno A Advanced Network & Security Solutions
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Ay
Türkiye
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Son 1 Ay
Akgün İnşaat Taah. Tic. Ve San. Ltd. Şti.
Ankara - Altındağ
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

VİSCO ELEKTRİK ELEKTRONİK

 

On dört yıldır, 365 gün 24 saat siz müşterilerimizin enerji problemlerini çözmeyi ve sahip olduğumuz bilgi birikimimizi sizler ile paylaşmayı çalışma ilkesi haline getirmiş olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Siz müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermek için VİSCO Electric olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Adını ‘ güç birliğinden ’ alan, gücünü ise müşterileri, çalışanları ve tüm paydaşlarından alan VİSCO ( VİS – CO ) , sahip olduğu sektör tecrübesi ile sürekli kendini yenileyen güç elektroniği, veri merkezi altyapısı ve elektrikli aydınlatma çözümleri ile beraber nitelikli çalışma arkadaşınız olmayı sürdürmektedir.

 

Firmamız enerji kalitesinin yükseltilmesi ve kritik uygulamaların sorunsuz çalışmaları için kendi teknolojisi ve gücü ile 600 VA’dan 4,8 MVA’ya kadar UPS sistemlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca veri merkezleri yapımına dair kamuda ve özel sektörde birçok referansa sahip olan firmamız veri merkezlerinde yenilikçi çözümleri ile beraber güvenilir çalışma arkadaşınız olmaya devam etmektedir. Aydınlatma sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED ’li aydınlatma çözümleri, iç ve dış mekân aydınlatma ürün grupları ile geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor.

 

VİSCO Electric; kamu, askeriye, tıp ve özel sektörde pek çok kurum ve kuruluşlarda referansa sahiptir. Üretimin yanında satış sonrası teknik servis hizmetlerine de önem veren firmamızın merkezi Ankara’da olmak üzere, İstanbul ve İzmir’de de şubeleri vardır. Firmamızın Türkiye çapında 21 bayisi ve teknik servis noktası aktif olarak hizmet vermektedir.

 

Ayrıca Azerbaycan Nahcivan, Almanya Frankfurt da ofisi bulunan firmamız; ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması adına üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edecektir.


Saygılarımızla;
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları