YBWEB03

BAYAN Maden Mühendisi

Bursa
  • 05.12.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 770 Görüntüleme

İş Tanımı

BURSA AKÇALAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE bulunan Mermer Fabrikamızın üretim amirliği ve stok yönetimini yapacak aşağıdaki niteliklerde MADEN MÜHENDİSİ & JEOLOJİ MÜHENDİSİ yada TEKNİKERİ arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Tercihen konusunda tecrübeli veya Yetiştirilmek üzere,
  • Yeni mezun,istekli,azimli
  • Bilgisayar programlarına hakim
  • BAYAN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI HİZM.LTD.ŞTİ
Bursa
Son 1 Hafta
BECKHOFF OTOMASYON LTD.ŞTİ.
Bursa
Son 1 Ay
MARMARA ICI YÖNETİM DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ
Bursa
13.06.2018
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası, Bursa
Dün
FEZA İŞ GÜVENLİĞİ ÇEVRE EĞİTİM SAĞLIK HİZ. DAN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Bursa
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

YEDİTEPE DOĞALTAŞ VE MADEN SAN. TİC.LTD. ŞTİ.

             Yeditepe Doğaltaş ve Maden San. Ve Tic. Ltd. Şti., 2010 yılında kurulmuş olup 1988 den beri mermer sektörünün içinde bulunan Fahri Hacıalioğlu liderliğinde Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesi Kabulbaba köyündeki Koyu Bej ocağıyla blok mermer üretim faaliyetine geçmiştir.
2014 yılında Bursa Akçalar Sanayi Bölgesi’nde işlenmiş mermer tesisi çalışmaya başlamıştır. Tesisimiz 5000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 17000 m2 lik alanda İtalyan teknolojisi SIMEC marka 2 adet 80 lamalı katrak, 30+45 katlı epoxy hattı, 16 kafalı cila hattı, köprü kesme makinesi ve yerli üretim pah kırma ile yüzey yakma makinesi mevcuttur. Fabrikamızdaki taşıma işleri ise 32 tonluk dış vinç, 3 adet 10 tonluk ve 1 adet 5 tonluk iç vinçler ve 3,5 tonluk forklift yardımıyla yapılmaktadır. Fabrikamızda ayrıca 10000 litre/saat kapasite ile çalışan arıtma tesisi faaliyet göstermektedir.

            Amacımız sağlam adımlarla blok üretiminde ülkemize kazandırdığımız katma değeri, işlenmiş mermerde de sağlayabilmektir. Konusunda uzman çalışanlarımız, mühendis kadromuz ve son teknoloji üretim hattımızla işlenmiş mermerde işçilikten kaynaklanan problemleri en aza indirgeyerek müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir.

           Hedefimiz, güven, istikrar, kalite ve ürün çeşitliliği ile sürdürülebilir çevreci madencilik faaliyetine devam edebilmektir.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları