Kıdemli Grafik Tasarım Uzmanı

Ankara
  • 13.02.2020
  • 0 - 50
  • 1210 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye'de Orman Ürünleri ve Mobilya Sektöründe Ankara/Akyurt’ta bulunan fabrikasında üretmiş olduğu ürünlerde  yüksek teknoloji kullanarak, en kaliteliyi üretme ve sektörünün kalite lideri olma yolunda kendine amaç edinen firmamız Yönetim Danışmanımız Dr. M. Naci ÇUHACI kolaylaştırıcılığında yeniden yapılanmaktadır. 

Bu kapsamda gelişen ve büyüyen organizasyonunda görev alacak ve aşağıda kısa iş tanımı ile yeterlilikleri tanımlanan Kıdemli Grafik Tasarım Uzmanı’nı butik işler yapan kadromuzda görmek istiyoruz.


Kısa İş Tanımı

Kıdemli Grafik Tasarım Uzmanı; sınırları isteğe göre belirlenmiş bir alan içerisinde görsel ve tipografik öğelerin sanatsal açıdan en uygun yerlere, müşteri açısından en etkili, baskı açısından en az riskli, tüketicinin etkilenmesine, yönlendirilmesine, markanın-ürünün bilinirliğinin arttırılmasına, bunun yanında tüketimin körüklenmesine katkıda bulunacak unsurları içeren çalışmaların öncelikli sanatsal sonrasında ise müşteri memnuniyeti gözetilerek hazırlanması aşamasında görev alan nitelikli kişidir

Aranan Nitelikler

Renk ve şekilleri ayrıntılı algılayabilmesi

Yaratıcılık ve hayal gücü yüksek tasarımlar yapabilmek

Yenilikçilik kültürüne sahip

Şekiller arasındaki ilişkileri görebilen

Problem çözme, bütünü görme konularında kabiliyetli, iyi organize olup, sonuç alıcı aksiyonlar geliştirebilir olmak.

Tasarlananları ve iki boyutlu çizimleri üç boyutlu nesnelere dönüştürecek yeteneğe sahip,

İki ve üç boyutlu tasarımlar geliştirmek için kullanılan yazılım programları (Photoshop, İllüstratör, Autodest Inventor, Autocad vb.) yeterliliği 

Mevcut ürünlerin nasıl daha fonksiyonel olabileceği veya daha iyi görülebileceğini belirleyebilecek yaratıcılığa sahip

İyi derece teknik resim okuma yeteneğine sahip

Müşterilerle etkili iyi iletişim kurabilmek

Grafik Tasarım Bölümü mezunları

İngilizce okur-yazarı olmak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Özel Kavaklıdere Koleji
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Özel Kavaklıdere Koleji
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ

5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak yılların bize kazandırdığı sektör deneyimini, üretim hatlarımızda kullandığımız son teknoloji ile harmanlayarak; hem iç piyasa, hem de 30’dan fazla ülkeye yaptığımız ihracat sayesinde lokal ve uluslararası mobilya sektörünün ihtiyaçlarına kalıcı çözümler getiriyoruz.

UV laklı panellerimizi, sadece ülke sınırları içinde kalmadan “Kalite ve İnovasyon” parolası ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak, bu parolamıza sadık kalmak ve dünya piyasalarındaki ihtiyacı karşılayabilmek adına AR&GE yatırımlarımızı her yıl artırarak devam ediyor ve dünya trendlerini yakından takip ederek üretim standardımızı bir üst seviyeye taşıyoruz.

Evlerimizde, ofislerimizde, otellerde; mutfakta, banyoda, yemek masalarında, kapılarda ve aklınıza gelecek bütün iç mekanlarda “şık bir dokunuş” yapmaya kararlıyız.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları