YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kalite Uzman Yardımcısı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 11.05.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3794 Görüntüleme

İş Tanımı

Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor. Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi. 1992 yılında Ajans Press'in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992'den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte.Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi. Kaliteli ve hızlı bilgi için ülkemizi uluslararası camiaya, uluslararası camiayı da ülkemize taşıyan bir köprü oldu. Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Ajans Press 1999 yılında televizyon ve radyo takip sonuçlarını internet üzerinden raporlamaya başladı.

İş Tanımı

-Belirli pozisyonlar için performans ölçüm metodolojisinin geliştirilmesi,

-Şirket süreçlerinin çıkarılması ve dokümantasyonu,

-Şirket içinde geliştirilen yazılımların iç kullanıma açılmadan önceki test/kontrol sürecinin yönetimi

-Müşterilere sunulacak hizmetin ön uygunluk kontrolünün yapılması ve hizmeti başlatabilirsiniz onayının verilmesi

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,

Titiz ve dikkatli çalışan,

Süreç yönetimi, Performans ölçüm sistemleri, Zaman etüdü, Kalite dokümantasyonu ve kalite kontrol konusunda bilgili ve ilgi sahibi,

Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan,

İstanbul Anadolu yakasında (Uzunçayır/Akasya AVM karşısında) çalışabilecek,

Okuldan yeni mezun veya az deneyimli “Endüstri Mühendisi” alınacaktır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Method Araştırma Şirketi
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Ajans Press Group

Türkiye’nin lider medya takip şirketi olan Ajans Press, “Medyadaki Gözünüzsloganıyla, kurulduğu 1953 yılından bu yana birçok kuruluş ve şahısa medya takip ve ölçümleme hizmeti vermektedir.

Bünyesinde bulunan Ajans Press Teknoloji, PRNet Araştırma ve Ajans Press Kurye ile birlikte Ajans Press Group olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları