Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kalite Güvence Uzmanı

  • 19.12.2019
  • 50 - 100
  • 1863 Görüntüleme

İş Tanımı

Denim ve dokuma hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza,

Denim ve dokuma imalatı, üretim teknikleri konusunda en az 5 yıl deneyimli,En az lise mezunu,Dikim ve finish konularında tecrübeli,Temsil ve iletişim yeteneği güçlü,Sorumluluk alan ve sonuc odaklı,Hızlı ve doğru kararlar verebilen,Takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Avcılar'da faaliyet gösteren firmamıza yakın lokasyonda ikamet eden /edebilecek,

adayların başvuruları beklenmektedir.

Aranan Nitelikler

Üretimin tüm aşamalarını takip ederek detaylara hakim olmak ve üretimin aksamasına neden olabilecek eksiklikleri önleyebilecek ara ve final kontrolleri yapmak,Üretim aşamasında çıkabilecek sorunların çözümünde aktif rol almak,Bağlı bulunduğu birime üretimlerle ilgili güncel raporlamaları yapmak,Üretim kalitesinin arttırılmasını ve müşterinin taleplerinin tam olarak yerine getirilmesini sağlamak,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AVELICE TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
UES Makina Tekstil İnşaat ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
17.02.2020
Gallus Tekstil
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Turan Tekstil San Ith Ihr Ltd. Sti
İstanbul Avrupa Yakası
10.03.2020
AZİM ÇORAP
İstanbul Avrupa Yakası
21.02.2020
İstanbul Avrupa Yakası
21.02.2020
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Point Hotel Barbaros
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
KARDAROM KİMYA
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AKKUŞ TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1993 yılında tekstil sektörüne giren Akkuş, kısa zamanda attığı büyük adımlarla sektörün öncü şirketlerinden biri durumuna geldi.

1993 yılında başlanan uzun soluklu yürüyüş, inançla ve geniş bir vizyonla yapılan atılımlar sonrası, bir başarı hikayesine dönüştü.

Denim Jean markasıyla, eski Doğu Bloğu ve Arap ülkelerinde saygın bir Türk markası olarak iz bırakan Akkuş Tekstil, 2000’li yıllarda Avrupa ülkelerine yöneldi.

Avrupa’nın 30 ülkesine ihracat yapan şirket, Monter markasını Avrupalıların tercih ettiği bir marka konumuna yükseltti.

Tasarımdan dikime, ARGE çalışmalarından paketlemeye kadar üretimin her aşamasını kendi makine parkında geçekleştiren şirket, ihracat başarılarıyla bugün Türkiye’nin ses getiren önemli bir şirketi pozisyonunda. 2006 yılında kurulan üretim tesisi ve bugünkü dev fabrikanın temellerinin atılması, Akkuş Tekstil’in yükselişinin hız kazandığını en önemli göstergesiydi.

İstanbul'da kurulan modern tesisler sonrası, Mardin'de açılan fabrikayla beraber yapılan üretim, Akkuş Tekstil'i İSO'nun Türkiye'deki en büyük 500 şirketi arasına yerleştirdi. Yılda 3.000.000 parça denim üretimiyle, Türkiye’nin ilk 10 şirketi arasında yer alan Akkuş Tekstil, İstanbul’da 15.000, Mardin’de 3000 m2 kapalı alanı ve 320 çalışanıyla hem istihdama, hem de nitelikli tekstil üretimine katkıda bulunuyor.

Özellikle kadının çalışma yaşamına katılması amacıyla, ağırlıklı olarak kadın işçileri istihdam eden Akkuş Tekstil, sosyal sorumluluk konusundaki bu yaklaşımıyla girişimcilere örnek oluyor. .
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları