Kalite Güvence Uzmanı

  • 19.12.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1572 Görüntüleme

İş Tanımı

Denim ve dokuma hazır giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza,

Denim ve dokuma imalatı, üretim teknikleri konusunda en az 5 yıl deneyimli,En az lise mezunu,Dikim ve finish konularında tecrübeli,Temsil ve iletişim yeteneği güçlü,Sorumluluk alan ve sonuc odaklı,Hızlı ve doğru kararlar verebilen,Takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Avcılar'da faaliyet gösteren firmamıza yakın lokasyonda ikamet eden /edebilecek,

adayların başvuruları beklenmektedir.

Aranan Nitelikler

Üretimin tüm aşamalarını takip ederek detaylara hakim olmak ve üretimin aksamasına neden olabilecek eksiklikleri önleyebilecek ara ve final kontrolleri yapmak,Üretim aşamasında çıkabilecek sorunların çözümünde aktif rol almak,Bağlı bulunduğu birime üretimlerle ilgili güncel raporlamaları yapmak,Üretim kalitesinin arttırılmasını ve müşterinin taleplerinin tam olarak yerine getirilmesini sağlamak,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

UES Makina Tekstil İnşaat ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Son 1 Hafta
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İNDİGO WHİTE TEKSTİL KONFEKSİYON PAZ.SAN VE DIŞ.TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TOTAL SOLUTION PROVIDER
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TİTİZ PLASTİK
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Dün
GÜLŞAH KOZMETİK
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Dün
DoubleTree by Hilton Istanbul Sirkeci
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
GÜNEŞ TEL ÇEKME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

AKKUŞ TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1993 yılında tekstil sektörüne giren Akkuş, kısa zamanda attığı büyük adımlarla sektörün öncü şirketlerinden biri durumuna geldi.

1993 yılında başlanan uzun soluklu yürüyüş, inançla ve geniş bir vizyonla yapılan atılımlar sonrası, bir başarı hikayesine dönüştü.

Denim Jean markasıyla, eski Doğu Bloğu ve Arap ülkelerinde saygın bir Türk markası olarak iz bırakan Akkuş Tekstil, 2000’li yıllarda Avrupa ülkelerine yöneldi.

Avrupa’nın 30 ülkesine ihracat yapan şirket, Monter markasını Avrupalıların tercih ettiği bir marka konumuna yükseltti.

Tasarımdan dikime, ARGE çalışmalarından paketlemeye kadar üretimin her aşamasını kendi makine parkında geçekleştiren şirket, ihracat başarılarıyla bugün Türkiye’nin ses getiren önemli bir şirketi pozisyonunda. 2006 yılında kurulan üretim tesisi ve bugünkü dev fabrikanın temellerinin atılması, Akkuş Tekstil’in yükselişinin hız kazandığını en önemli göstergesiydi.

İstanbul'da kurulan modern tesisler sonrası, Mardin'de açılan fabrikayla beraber yapılan üretim, Akkuş Tekstil'i İSO'nun Türkiye'deki en büyük 500 şirketi arasına yerleştirdi. Yılda 3.000.000 parça denim üretimiyle, Türkiye’nin ilk 10 şirketi arasında yer alan Akkuş Tekstil, İstanbul’da 15.000, Mardin’de 3000 m2 kapalı alanı ve 320 çalışanıyla hem istihdama, hem de nitelikli tekstil üretimine katkıda bulunuyor.

Özellikle kadının çalışma yaşamına katılması amacıyla, ağırlıklı olarak kadın işçileri istihdam eden Akkuş Tekstil, sosyal sorumluluk konusundaki bu yaklaşımıyla girişimcilere örnek oluyor. . Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları