Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Human Resources Manager
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Human Resources Supervisor
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Silivri...
Dün
Yurt Dışı Operasyon Sorumlusu
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Satış ve Pazarlama Temsilcisi
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Pazarlama Müdürü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Kalite Kontrol Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
 • 15.09.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 4438 Görüntüleme

İş Tanımı

Nükleer tıp ürünleri üretimi ve satışı yapan firma için aşağıdaki iş profiline uygun '' Kalite Kontrol Uzmanı'' aranmaktadır.
 • Ham madde, ambalaj malzemeleri, ara ürünler ve gerektiği durumlarda bitmiş ürünler (FDG, Jeneratör, Talyum) ile ilgili analizleri GLP (İyi laboratuvar uygulamaları), GMP (İyi üretim uygulamaları), GRP (İyi radyofarmasi uygulamaları) ve onaylı dokümanlara uygun olarak yapar, raporlar ve sonuçları kaydeder. 
 • Su validasyon çalışmalarında yer alır, çalışmaların işlem kayıt formlarını hazırlar.
 • Kalite kontrol çalışmalarında gerektiği durumlarda plan dahilindeki bitmiş ürünlerle ilgili stabilize etme çalışmaları yapar ve raporlar. 
 • Spesifikasyon dışı durumlarda gerekli araştırmaları yapar, raporları yazar, kök nedeni araştırır, iyileştirici tedbirler ile ilgili önerilerde bulunur. 
 • Girdi kontrol süreçlerinde yer alan sayım, atık-ret raporları, karantina süreçleri, re-test, tedarikçi uygunsuzluk raporlarının hazırlanması gibi konularda etkin ve verimli bir şekilde çalışır.
 • Non-Radyoaktif KKL’de bulunan, sorumluluğu altında olan cihazlar için kalibrasyon/validasyon çalışmalarında yer alır ve çalışmaları raporlar. 
 • İşiyle ilgili faaliyetleri, kuruluşun; kalite, hijyen, güvenlik politikaları, kural ve hedefleri doğrultusunda gerçekleştirmek için, Radyasyon İş Sağlığı ve Güvenliği prensipleri ve tüm ilgili talimat ve prosedürlere uygun olarak hareket eder.
 • Gerekli durumlarda mikrobiyoloji bölümü sorumluluklarını kavrar ve üstlenir. 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Tercihen ilaç sektöründe ve Kalite Kontrolde 2 yıl deneyim sahibi,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
 • Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan Kalite Kontrol Uzmanı arıyoruz. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli Gebze, Kocaeli
Dün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe
Dün
GEMAK GENEL SOĞUTMA MAK.SAN.VE TİC. AŞ.
Kocaeli Gebze
Dün
ÖNER PERSONEL BELGELENDİRME MERK.LTD.ŞTİ.
Kocaeli
Son 1 Hafta
PARILTIM ENDÜSTRİYEL TOPLU YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİC. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ALBAYRAK HAZIR BETON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe
Son 1 Hafta
macitler mobilya
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Son 1 Hafta
TOTAL SOLUTION PROVIDER
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları