Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Halkla İlişkiler Müşteri Temsilcisi

İzmir
  • 30.01.2020
  • 200 - 500
  • 2780 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin İzmir'deki faaliyetleri ile ilgili, şirketimizin otel ve turizm ilişkilerinden sorumlu olacak, sosyal medya hesaplarımızı yönetebilecek, ayrıca reklam ve pazarlama konusunda bize destek sunabilecek tecrübeli ve daha önce benzer bir pozisyonda çalışmış bir takım arkadaşı aranmaktadır. Çalışma  bölgesi İzmir olacaktır.

Aranan Nitelikler

Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve özgüven sahibi
İş planlaması ve takibi konusunda başarılı
İletişim, ikna ve ayrıca planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Esnek çalışma saatlerine sorunsuz uyum gösterebilecek
Sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen
Sosyal medya yönetimi ve internet alanında deneyimli
Birebir pazarlamaya uygun
Detaylara hakim, disiplinli ve sorumluluk sahibi
İyi derecede İngilizce bilen

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Balıkesir, Bursa, Mersin(İçel), Samsun, Edirne
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Edirne, Eskişehir, Samsun, Erzurum, Malatya, Şanlıurfa, Denizli, Uşak
Son 1 Hafta
Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.
İzmir
Bugün
İzmir - Bornova
Son 1 Hafta
İzmir - Bornova
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Son 1 Hafta
İzmir - Bornova
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ATİPOST TURİZM VE GÜZELLİK HİZM.LTD.ŞTİ

2005 yılında ’Latilla’’ olarak İstanbul boğazında başlayan exclusive seyirler, 2008 yılından itibaren de şirket bünyesindeki diğer yat “Matilda“ ‘nın katılımı ile de devam etmektedir.
Uluslararası platformlarda ki Özel konukları, Devlet Başkanlarını ve birçok önemli misafiri ağırlayan Latilla ve Matilda, verdiği üst düzey hizmet ve konforuyla kısa sürede Türkiye’de ve Dünyada adını duyurmuş, İstanbul boğazında ilk , tek ve lider olarak yerini almıştır.
Latilla, 2011–2012 sezonundan itibaren İstanbul Boğazında, yaz ve kış ayları boyunca her gün öğle ve akşam yemekleriyle İstanbul ‘un eşsiz güzelliğini muhteşem bir ziyafetle tamamlayarak unutulmaz bir anı olarak hafızalardaki yerini alacaktır. Bir ilk olan bu proje ile; dünya'nın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’un tanıtımına da yeni bir bakış açısı kazandıracaktır .
Dünyanın önemli şehirlerinde farklı ilgi uyandıran ve çok büyük talep gören, denizden şehrin keyifle izlenmesini sağlayan cruise’lar artık, Yüzer restoran Latilla ile tarih ve kültür kokan İstanbul ‘da!

Yüzer Restoran Latilla, Dört mevsim her türlü hava koşulunda, sahip olduğu teknik donanım sayesinde sallantıyı minimuma indirerek seyir rahatlığı ve emniyeti sağladığı gibi, İstanbul Boğazının detaylarda gizli olan güzelliğini, panoramik camları ve yansıma yapmayan aydınlatma sistemi ile de kesintisiz bir görüş imkânı sağlayarak misafirlerine güvenlik ve konforu bir arada sunmayı amaçlamaktadır.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları