YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Şubeler Sigorta Yöneticisi

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 24.01.2019
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 19490 Görüntüleme

İş Tanımı

  • Banka şubelerinin mevcut müşteri potansiyelini banka personeli ile birlikte tespit etmek ve şube aracılığı ile müşterilere ulaşmak ve şube içinde ya da şube dışında banka personeli ile ortak satış yapmak
  • Satış hedefleri doğrultusunda müşteri portföyünü yaratmak, müşterilere ulaşmak ve belirlenen ürünlerin satışını yapmak

  • İşbirliği yapılan banka şubeleri ve / veya kurumlar ile ilişkileri koordine ederek, ziyaretlerde bulunmak, ihtiyaçları belirlemek.

Aranan Nitelikler

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1500 kişilik dev kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanından genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle veya Sabancı ve Aviva Grubu bünyesindeki anlaşmalı acente ve banka şubelerimizde değerlendirmeyi bekliyoruz.


·         Emeklilik Gözetim Merkezi'nden Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisansına sahip,

·         Başarı odaklı,

·         Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme becerileri gelişmiş,

·         Liderlik yetkinlikleri ile motive etme becerisine sahip,

·         Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş,

·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

·         Seyahat engeli olmayan,

·         İstanbul'da ikamet eden.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.

AvivaSA Hakkında:

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi almak için: www.avivasa.com.tr

 


 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları