YBWEB03

Organizasyon Görevlisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 11.10.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2810 Görüntüleme

İş Tanımı

HADİ SEN DE EKİBİMİZE KATIL !

Üniversite okurken iş hayatına alışmak ve deneyim kazanmak istiyorum diyorsan yapman gereken tek şey ilanımıza başvuruda bulunman.
Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Konser, Toplantı, Event, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Otel vb. organizasyonlarda kayıt, karşılama, stand, bilet kontrol, servis gibi görev noktalarında çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

*Esnek olmak kaydıyla haftada 4-5 gün çalışabilirim müsaitim diyorsan(devam mecburiyetim yok diyorsan daha da güzel),
*Enerjim yüksek ve iletişim yönüm güçlü diyorsan,
*İngilizcem yönlendirme seviyesinde/ gayet akıcı konuşabiliyorum diyorsan,
*Yabancı dile sahibim ve Tercümanlık yapabilirim diyorsan,
*Servis hostesi olabilirim diyorsan,
*Dolgun ücretlerde para kazanmak istiyorum diyorsan,

Seni de aramıza bekliyoruz...

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İNKA İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

BEK ORGANİZASYON

Hakkımızda

2017 yılında kurulan firmamız, kısa sürede sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verecek duruma gelmiştir. Güler yüzlü, profesyonel ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinen B.E.K Ajans, fuarlar, organizasyonlar,otel organizasyonları, lansmanlar, kokteyller, seminerler, paneller, açılışlar, tanıtım gibi etkinliklerde çalışkan güler yüzlü, disiplinli ve uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.
Kadromuz, büyük çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan, insan ilişkilerinde başarılı, yaratıcı, güler yüzlü, bakımlı ve deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. İş ortamlarınız da firmanızı en iyi şekilde temsil edebilecek  gerek ofis dışı (fuar, seminer, kongre, açılış, tanıtım, karşılama, tur operasyonları vs.) etkinliklerinizde gerekse de ofis içi (tele marketing, veri girişi, zarflama, etiketleme, toplantı asistanlığı, tercümanlık vs.) etkinliklerinizde profesyonel hizmet vermektedirler. 

Firmamız bünyesinde bulunan 500'ü aşkın host, hostes, garson ve benzeri yardımcı elemanlar, işlerinin ciddiyetine yakışacak üniformalarıyla ya da sizin tercih edeceğiniz kıyafetlerle hizmet vermektedirler.

Yeterli derecede eğitim ve deneyime sahip kadromuz, firmanızın prensipleri, hizmet anlayışı ve ürünleriyle bilgilendirildiği sürece, firmanızın deneyimli bir personelinden farkı olmayacaktır. 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları