YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Özel Güvenlik Görevlisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 07.09.2017
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 12295 Görüntüleme

İş Tanımı

 

Şirketimiz 3 “S” e önem ve değer vermektedir: Sevgi, Sorumluluk ve Strateji.

Sevgi          : Şirketimiz, güvenlik hizmeti sunduğu alanlarda bireyin en değerli varlık olduğundan hareket ederek, sevgi ve saygıyla davranır. Sevgi, işini ve birlikte çalıştığı arkadaşlarını ortak akıl ve duyguyla sevmektir, bir takım ruhudur. Güvenlik, insan yaşamı için olmazsa olmazlardan biridir ve insana verilen değerin göstergesidir. Güvenlik, mutluluk hissi verir ve toplumsal yaşamı kolaylaştırır.

Sorumluluk: Güvenlik hizmeti verdiği alanlarda profesyonel bir bakış açısıyla, yasalar ve yönetmelikler doğrultusunda, evrensel  insan hak ve özgürlüklerine saygıyla yaklaşarak, şirketin kural ve prensipleri, hizmet ve kalite anlayışına bağlılıkla görevini yerine getirir. Sorumluluğunu bilir. Önceden görev alanına ilişkin prosedürler konusunda eğitilmiştir. Dikkatli ve dürüsttür. Herkese karşı yardımseverdir. En büyük sorumluluğu insana karşı duyduğu sorumluluktur.

Strateji        : Güvenlik konsepti konusundaki stratejileri bilir ve uygular. Hizmet verdiği alanlara yönelik yeni stratejiler ve projeler geliştirir. Evrensel güvenlik norm ve stratejilerini yakından takip eder, değişim ve gelişime açıktır.

Amblemimizdeki kartal, cesareti ve güveni temsil eder. Hizmet verdiğimiz kişi veya kurumlar “güvenli kanatlarımızın” altına alınmış olur. Kendilerini huzur ve güven içinde hissederler. Kararlılık, liderlik ve özgüven en önemli kurumsal özelliklerimizdir.

 

Takımımıza katılmak üzere; City Security Group bünyesinde projelerimizde görevlendirilecek,  Güvenlik Görevlisi aramaktayız.  

 

Açık Projelerimiz:

Bahçeşehir Üniversitesi - Beşiktaş Kampüsü                  ( Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4 - 6    Beşiktaş )    

Bahçeşehir Üniversitesi - Beşiktaş Üstyapı Kampüsü     ( Yıldız Mahallesi, Ihlamur Yıldız Caddesi, No:10 Gayrettepe Beşiktaş )

Bahçeşehir Üniversitesi - Tıp Fakültesi Kampüsü            ( Sahrayı Cedid Mahallesi, Batman Sokak, No: 66 - 68, Yenisahra/Kadıköy )

Bahçeşehir Üniversitesi - Şişli Kampüsü                         ( Abide-i Hürriyet Cad.No:316 Şişli )

 

Aranan Nitelikler

 

-  5188 Sayılı Yasa gereği Özel Silahlı/ Silahsız Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip

-  Asgari Lise mezunu

-  Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip 

-  Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek

-  Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan

-  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

-  Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip

-  Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden

-  Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın

-  Diksiyonu düzgün

-  Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever

-  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

SARAN KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Global Güvenlik
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BEST GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
04.11.2018
BEST GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
05.10.2018
OYAK SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli Gebze, Hatay, Zonguldak, Adana, Bolu, Bursa, Denizli, Erzincan, Kırıkkale, Manisa, Mardin, Niğde, Rize, Ordu, Sivas
Bugün
SEVEN GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları