Ticari Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
 • 23.01.2020
 • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
 • 435 Görüntüleme
COLDWELL BANKER TÜRKİYE Ticari Gayrimenkul Danışmanı İş İlanı

İş Tanımı

Coldwell Banker Commercil’a Hoş Geldiniz !

 

Coldwell Banker Commercial, dünya genelinde 44 ülkede var olan şirketleriyle bugünün ticari gayrimenkul piyasasının en geniş coğrafi erişime sahip uluslararası gayrimenkul şirketler topluluğudur.

 

113 yıllık geçmişi ile dünyanın en eski ve tecrübeli gayrimenkul zinciri olanColdwell Banker Commercial, ticari gayrimenkul alanında dünya lider konumdadır. Yerel pazarlarda uzmanlaşmış profesyonelleri ve franchise şirketleri ile  tüm müşterilerinin gayrimenkul  ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için gerekli bilgi ve bağlantılara sahiptir.

Coldwell Banker Commercial Türkiye-Kıbrıs, Türkiye’de sahip olduğu Coldwell Banker, Era gayrimenkul ve Müzayede Com markaları ile Türkiye ve Kıbrıs’ta ticari gayrimenkul pazarında eksikliği görülen profesyonel danışmanlık hizmetini müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye ve Kıbrıs’ta  100’ün üzerinde franchise ofisi ve 1500 ü aşkın gayrimenkul danışmanı ile en güncel piyasa verileri ve finansal analizleri ile birlikte özgün ve sonuç odaklı hizmetler  sunmaktadır.

Mecidiyeköy Şişli’de bulunan genel merkezimize ekip arkadaşları aramaktayız. 

İş Tanımı

 • Perakende markalarına düzenli ziyaretler yaparak gayrimenkul ihtiyaçlarının analizi yapmakTicari gayrimenkul perakende mağazacılığı piyasasını takip etmek ve kiralık ve satılık portföyleri belirlemek,
 • Portföylerin pazarlama yetkisini alarak pazarlama çalışmalarını yürütmek,
 • Cadde mağazacılığı veri bankasının oluşturulmasını destek olmak
 • Müşterilerin mevcut portföyleri ile ilgili danışmanlık ve raporlama hizmetleri vermek ve yeni lokasyon arayışlarını yönetmek.

 

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu
 • En 2 yıl gayrimenkul sektörü tecrübesi
 • Ticari Gayrimenkul hizmetleri sunun bir şirkette en az 2 yıl tecrübe veya Perakende sektöründe hizmet veren şirketlerin gayrimenkul departmanlarında çalışmış
 • MS Ofis Programlarına hakim

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GÜNCEL GAYRİMENKUL
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Dün
Happy İnsan Kaynakları
Dün
COLDWELL BANKER ALESTA GAYRİMENKUL
İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları