YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Call Center Technical Advisor

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Avrupa Yakası
 • 17.06.2019
 • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
 • 357 Görüntüleme

Job Description

QUALIFICATIONS

Conduent is the world’s largest provider of diversified business process services with leading capabilities in transaction processing, automation, analytics and constituent experience. We work with both government and commercial customers in assisting them to deliver quality services to the people they serve.


We manage interactions with patients and the insured for a significant portion of the U.S. healthcare industry. We are the customer interface for large segments of the technology industry and the operational and processing partner of choice for public transportation systems around the world.
 
Whether its digital payments, claims processing, benefit administration, automated tolling, customer care or distributed learning – Conduent manages and modernizes these interactions to create value for both our clients and their constituents. Learn more at Conduent.com 

Advisor for our Customer Care Support

For our location in Istanbul – Ümraniye we are looking for committed employees for our Customer Care Support Department for the Turkish market, for one of the world's most leading smartphone manufacturer.

Required Skills

Requirements

As an Advisor;

 • You will be the first point of contact for incoming calls from the customers
 • You will be responsible for handling the customers and solving their problems
 • You will provide high level of service to our customers and try to exceed their expectations during each call

Qualifications

 • High School or Vocational School or University Graduate
 • Native level of Turkish and good command of English
 • Logical thinking ability and customer oriented mind set
 • Ability to work within a team
 • Flexibility to work in shift plans (08:00-20:00)
 • Excellent verbal and written communication skills
 • Good command of MS Office applications
 • No military obligation for male candidates

Summary Info

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
TEMPO ÇAĞRI MERKEZİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Conduent

Unamic ve HCN’nin 2008 yılında birleşmesi ardından Xerox Unamic/HCN’yi satın almış ve 2011 yılından itibaren Xerox adı altında hizmet vermeye devam etmiştir. Ocak 2017 tarihi itibariyle şirketimizin ismi Conduent olarak değişmiştir.

Dünya genelinde 40’nin üzerinde lokasyonda müşteri hizmetleri desteği veren Conduent, İstanbul ve Antalya’daki ofislerinden ve Türkiye’nin önemli şehirlerinde sunduğu evden çalışma imkanıyla birlikte Avrupa ve Yakın Doğu ülkelerindeki müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, hatasız, hızlı ve kesintisiz iş yapma anlayışı ile gerektiğinde müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi yüksek teknolojili modern çalışma ofisleri ve çalışanlarına sunduğu çeşitli sosyal imkanları ile Avrupa standartlarında bir iş merkezidir.

2005 yılından beri Türkiye’de müşteri hizmetleri alanında hizmet veren Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, Türkiye, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya ve İsviçre’ye çağrı merkezi hizmeti veren bir şirkettir. Müşterilerine 20 farklı dilde hizmet sunabilen, farklı kültürler arası yaklaşımları içinde barındıran Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, güçlü teknik alt yapısıyla 1400’ün üzerinde genç ve eğitimli kişiye istihdam olanağı sunmaktadır.

Onlarca farklı sektör deneyimi olan Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerle, önemli maliyet avantajları ve verimlilik kazandırır, şirketlerin iş yükünü azaltır. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir şirkettir.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi’nin bilgi birikiminin temelinde, uzman çalışan kadrosu ve alanında dünya lideri firmalarla çalışmanın getirdiği deneyim yatıyor.

Dünyanın değişik ülkelerinde edinilen deneyimleri, Türkiye’ye transfer eden Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir firmadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları